Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ha most 13/l 60...

Szjgerlányka kérdése:

Szerintetek ha most 13/l 60 kg és 160cm vagyok mennyit kéne fogynom?

Figyelt kérdés
A combomon és a hasamon van felelsleg. A combom53 cm a hasam pedig 81cm.
2014. jún. 21. 21:51
 1/2 anonim válasza:

szerintem így se lehetsz nagyon kövér :)

De ha fogyni szeretnél mindenképp, akkor szerintem 5-6 kg bőven elég lesz. Én 15 éves lány vagyok, én is 160 cm és 53-54 kg. Én sem vagyok túl elégedett magammal, de sokak szerint pont jó vagyok. De azért túlzásba ne vidd, a fiúk bizony szeretik, ha "van mit fogni" egy lányon! :)

2014. jún. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A hasad körmérete tűnik soknak. Az ott lerakódott kilók veszélyesebbek az egészségedre, mint pl a combodon lévők.

Ne is a kg-t figyeld. Mérd inkább a derékbőséget, ha belevágsz. Részben genetika, nem biztos hogy elérhető lenne 60-65 centis derék, de a 81 sok.


Kardió edzés, mellé alakformáló torna (13 évesen még nem mondom, hogy menj gyúrni) és megfelelő ÉTREND!

2014. júl. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!