Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Régebben gyors emésztésem...

Régebben gyors emésztésem volt, most lassú miért van ez?

Figyelt kérdés
régen nagyobb ebéd után másfél óra után mentem wc-re, most meg ebéd után csak másnap reggel.Az normális hogy egynap több mint 2 kilót hízok de reggelre mind eltűnik és akkor még nem voltam wc-n 78-->76 reggelre. és emiatt nem nagyon tudok fogyni.. Ötletek hogy mivel legyen jobb emésztésem?

2014. jún. 23. 10:51
 1/5 A kérdező kommentje:
18/f
2014. jún. 23. 10:52
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit és mikor eszel?
2014. jún. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kaja 2-3nap alatt megy át rajtad, szóval ne az aznapiban keresd a hibát.
2014. jún. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdésedet. Ha minden nap mész WC-re, akkor valószínűleg rendben van az emésztésed. Ha fogyózól, akkor gondolom ebédre nem terheled meg annyira az emésztőrendszeredet, mint korábban. A napi 2 kg súlyingadozás pedig teljesen normális.
2014. jún. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
csak régebben gyorsabb volt az emésztésem és akkor tudtam sokat enni anélkül hogy nagyon híztam volna, ezt szeretném most is, de nem tudom hogy hogyan. ebéddel kezdem a napot, eszek 3kor az ebéd felének megfelelő adag kb 500g eszek 6 kor ugyanennyit és néha van, hogy 8 kor is eszek de akkor kevesebbet
2014. jún. 23. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!