Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a diétás...

Mit gondoltok erről a diétás étrendről? Mennyire lesz hatásos?

Figyelt kérdés

80 kg vagyok és 172 cm. Fogyni szeretnék. Írtak nekem egy étrendet, azt fűzte hozzá, hogy ami ki van írva mindet meg kell ennem, mert ez nem fogyókúra hanem diéta,így izmot nem vesztek. Nem ehetek félre semmi mást nem ehetek. Minden nap ugyan azt. Kettő és fél/ három óránként eszek. Kérdésem az, mennyire lehet hatásos ez az étrend? Mellette mozgok is!


Első étkezés : 30 gramm zabpehely , 1 egész tojás 75 gramm cottage chees !


Második étkezés : 30 gramm rizs , 100 gramm csirkemell , 150 gramm brokkoli !


Harmadik étkezés : 30 gramm rizs , 100 gramm csirkemell , és egy fél kígyóuborka !

Negyedik étkezés : 30 gramm zabpehely (főzve) 100 gramm csirkemell , 150 gramm brokkoli


Ötödik étkezés : 3 tojás ( csak 1 sárgája ) 75 gramm cottage chees ! ehetsz itt mellé salátát vagy kígyóuborkát !



2014. jún. 23. 23:01
 1/6 A kérdező kommentje:

A negyedik kimaradt.

Negyedik étkezés : 30 gramm zabpehely (főzve) 100 gramm csirkemell , 150 gramm brokkoli

2014. jún. 23. 23:03
 2/6 A kérdező kommentje:
:D a figyelmetlenségem, bocsánat. Már látom, hogy megvan.
2014. jún. 23. 23:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, ezt ki írta? Mert, hogy nem táplálkozástudományban jártas szakember az is biztos. És mégis meddig kéne ezt folytatnod?


Szerintem csak azt éred el vele, hogy jól megutálod azt a 4 élelmiszert, amit enni enged.

A hatásos "fogyókúrát" életmódváltásnak hívják. A lényege a változatos étrend (aminek ugye ez nem felel meg), a jó minőségű alapanyagok, és semmi cukor.

Az viszont jó, hogy 3 óránként eszel

2014. jún. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
10-12 hétig kéne csinálnom :) köszönöm a választ!
2014. jún. 23. 23:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinálunk ilyen egyoldalú diétákat! Változatosan kell étkezni, létezik hal, pulyka, sertés, paprika, káposzta, cukkini, padlizsán, cékla stb.
2014. jún. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

attól is függ, hogy mikor eszel. szerintem 30 gramm rizs kevés. minimum 50.

első étkezés: 115 kcal, 88 kcal, 75 kcal. ez összesen 279 kcal

második étkezés: 39 kcal, 112 kcal, 36 kcal. ez összesen: 187 kcal

harmadik étkezés: 39 kcal, 112 kcal, 250 kcal, ez összesen: 400 kcal

negyedik étkezés: 36 kcal, 112 kcal, 36 kcal, ez összesen: 184 kcal

ötödik étkezés: 250 kcal, 75 kcal, plusz a sali vagy az ubi. ez összesen 340 kcal.

A napi étkezés kcal-ja: 1442. Szerintem ez pont megfelelő.

DE: estére valami könnyebbet választanák. Az étrendedből teljesen kimaradnak a gyümölcsök. uborkát és brokkolit eszel, de ez is kevés zöldség. viszont az, hogy háromszor eszel csirkemellet tökéletes, meg a tojás is meg a sajt. ugyanis kell a fehérje, hogy a szervezeted ne az izmokból táplálkozzon. Az étrendet negyven százaléka fehérje, 30 százaléka szénhidrát és 25 százaléka zsír. Nem mondom, hogy ez egy nagyon szar étrend, de változtatnék rajta a helyedben, ugyanis ahogy előttem is írták, rá fogsz unni ezekre az ételekre és az nem túl kellemes. Inkább legyen változatos.

2015. febr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!