Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg hatnak-e?!

Tényleg hatnak-e?!

Figyelt kérdés
Már fél éve fogyokurázom kisebb nagyobb sikerrel. Minden nap futok 2 òrákat de min.5 km-t erősítek is minden nap és rúdtáncolok emellé semmilyen cukrot szénhidrátot nem viszek be erre mondjuk nagy segitség h gluténérzékeny vagyok így csak bizonyos ételeket eszem. A kilombol semmi nem ment de alakra sokat változtam mondhatni most jó vagyok igy de persze én magammal nem leszek elégedett van még mit alakítani. És az igazi kérdés az hogy olvastam az L-karnitin kapszuláról hogy hatásos lehet meg valami CGA800 kapszuláról is hogy mennyire jo es sokan mondták hogy fogytak tőle...esetleg aki prbálta már valamelyiket tényleg bevált?! És ha igen alakra is változtatott nem csak sulyra? Mert olvastam hogy a fogyás az nem mindig jár jo alakkal. Ha továbbra is igy folytatom és szedem mellé esetleg valamelyiket ugy 2 hónap alatt mennyit adhatok le? Vagy ha egyszerre szedném?! Melyik a hatásosabb?:)

2014. jún. 24. 12:58
 1/1 Lipton. ***** válasza:

Akkor rossz a diétád, L-karnitin jó ha van de nem csodaszer, ez csak egy plusz.

Az étrendeddel tuti baj van.

2014. jún. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!