Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 60kg vagyok és 174cm 16...

Gabica12105 kérdése:

60kg vagyok és 174cm 16 évesen. Szeretnék kb.10-12 kg leadni lehetséges ez, ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
A készítményekkel kíméljetek meg. Tudom, hogy nem eszek rendszeresen és ezen nem is fogok tudni változtatni. Legelőször nem is a kilók hanem a combomról és a hasamról szeretnék fogyni! Ez megy egyszerre?

2014. jún. 24. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
A testtömeged teljesen ideális. Rendszertelen étkezés mellett ne várj csodát, ideje elkezdeni sportolni, hogy formásodj!
2014. jún. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Jesszus minek akarsz fogyni?:| Én is 60 kg vagyok, de 178 cm.. és egy dekát nem szeretnék fogyni.. és kb át is billennék a kórosan sovány táborba az egy dkg fogyással.. Te ugyanezt eléred kb 1-2 kg fogyással.. Tökéletes vagy így, ne legyél hülye.
2014. jún. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van de én nem vagyok megelégedve magammal. Sportolni szoktam csak valami olyan kéne amit a térdem is bír. Tudtok olyat? Válogatott kézilabdázó voltam, de tönkrement mind két térdem :( így alsó végtagokat kímélni kell, így meg nehéz sportolni :(
2014. jún. 25. 20:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok, én is kéziztem, sőt térdműtétem is volt! :)


Úszni szoktam járni, illetve Rubint Rékázom, vagy Péntek Enikő edzésterveit csinálom!

Nekem még fogyni kell, de az alap alakommal már meg vagyok elégedve :)

Ha bármi kérdésed van, írj privátot

2014. jún. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ha tényleg ennyit szeretnél fogyni, akkor vagy nem tudod az mennyi is pontosan, vagy beteg vagy.

Esetleg ezt töltsd ki: [link]


Hidd el nekem, hogy nagyon jó alakod van és teljesen felesleges ebből bármennyit is fogyni!

Combra Rubint Rékát ajánlanám (én az 5 perces youtube-os videójára tornázok). Egyébként nekem is rossz a térdem, hónapok óta nem tudok futni, guggolni, nyújtózkodni, de ez a videós torna még megy. Hasról úgy tudsz fogyni ha bizonyos ételeket nem fogyasztasz és haspréssel izmosíthatsz (erre szintén van Rékás videó).

2014. jún. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Első nagyon köszönöm!

Utolsó: még mielőtt anorexiásnak neveznél, tudd, hogy mik a céljaim. Ha értesz a lovas sporthoz kitalálod, ha nem így jártál. Csak előbb légy tisztába a dolgokkal! :)

2014. jún. 27. 15:13
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek amit írtatok! Nagy segítség! Kipróbálom a Rékás és a másik videót is!
2014. jún. 27. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!