Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rohamos fogyás mitől lehet?...

Rohamos fogyás mitől lehet? Illetve ilyen mértékű súlyingadozás?

Figyelt kérdés

Régen 60 kg voltam. Szinte semmit nem változtattam a szokásaimon és lement a súlyom kb egy hónap alatt 55 kilóra. Aztán szép lassan 50 kilóra. (nem fogyóztam, közben nőttem is vagy 20 centit)Utána megállt, majd elkezdtem koplalni. 1-2 hónap alatt lement megint 5 kiló (45 kg voltam) Aztán 42 kiló voltam, mikor elvittek egy orvoshoz, megállapították az anorexia tüneteit. Hosszú éheztetések után elkezdtem enni. Tavaly ilyenkor 46-47 kg voltam. Elkezdtem magam hánytatni, le is ment pár kiló.

Idén tavasszal egy kicsit elszaladt velem a ló, elég sokat híztam. Emlékszem rá 1 hónapja reggel 52 kiló voltam. Amikor ma reggel ráálltam a mérlegre már csak 47 kg vagyok. Nem értem, kb ugyanazokat eszem mint eddig( jó próbálom kicsit vissza fogni magam de tényleg sokat ettem tegnap is meg azelőtt is. Kb 1800 kcalt és még alig mozogtam. 165 centi vagyok jelenleg. A mérleg biztos, hogy jó, mert a család többi tagjánál semmi változás, nincs.


2014. jún. 25. 09:08
 1/2 dromedarbalu ***** válasza:
49%

Ez nagyon nem jó így!


Azonnal menj el orvoshoz!

2014. jún. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rohamos fogyás lehet rákos daganattól, ha mellette tényleg sokat eszel. De gyanítom ennyi probléma után neked csak felborult teljesen az anyagcseréd, vagy pajzsmirigy működési gondok lehetnek. Mindenképpen orvost javasolnék.
2014. jún. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!