Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék sportolni ilyen...

Hogyan tudnék sportolni ilyen környéken?

Figyelt kérdés
Az a problémám,hogy van egy kis pocim amit nem nagyon tudok leadni.Gondoltam a futásra de se a térdem nem bírná, de a környék nem a legmegfelelőbb. Mivel tudnám leadni azt a kis hasat? Sajnos futógépre vagy szobabiciklire nincs pénzem:S
2010. jan. 4. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
mondjuk akkor járj terembe, és nem kell megvenned a futógépet :)
2010. jan. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy DVD-t,és arra tornázz,vagy csak úgy magadtól zenére.
2010. jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok konditerembe járni,mert sajnos nincs arra pénzem de köszönöm a tippet:) A DVD- már megvan de semmi hatása..pedig alig eszek egész nap szóval fogalmam sincs:S:S Köszönöm a válaszokat:)
2010. jan. 4. 19:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél fitness szalagot(ez egy hosszú,erős gumiszalag)-kb 1000-1500 ft de komolyan mondom,minden kondigépet helyettesít.Gyakorlatokat meg találsz neten hozzá(jó a hasra,hátra,combra,az összes izom fejlesztésére és hatékony is)
2010. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sok mindennel próbálkoztam én is, de nekem a napi 5-ször enni, de keveset és legalább 2l víz módszer jött be. Lassú, de hatásos. Mozognod viszont mindenképp kell.
2010. jan. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!