Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én vagyok a nagyon gáz?

Én vagyok a nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Mostanában olyan kérdéseket olvasok itt,hogy 174 cm vagyok és 56 kiló,nagyon kövér.hogy tudnék lefogyni?Meg hasonlók.

Ilyenkor a magam 173.5cm-jével és 69kilójával kicsit elgondolkodom,hogy tényleg én vagyok ennyire elhízott állat,és semmi önkritikám nincs,vagy a többiek az őrültek,hogy ilyen adatokkal fogyni akarnak.Nagyon gáz hogy ennyi kilóval én pont jónak érzem magam...?Vagy most vékonynak lenni a divat?hány kilónak kéne lennem?...(vastag csontozat mellet,sajna ezt örököltem a szüleimtől)

18L


2010. jan. 4. 19:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
A többiek őrültek, hogy fogyni akarnak jóformán a semmiből !! Engem is annyira irritál az ilyen kérdés.
2010. jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%

teljesen normális testúlyod van!

én is kiakadok amikor a többiek ilyen hülyeségekkel jönnek...

2010. jan. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Végre valaki,aki tudja mennyi az annyi.Egyetértek,mert már teljesen beparáztam,hogy egy dagadék vagyok,köszi:)
2010. jan. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Ezen én is kiakadok mikor valaki irja hogy 170 centihez sok e a 49 kilo..és mikor beirom hogy én 13 kiloval nehezebb vagyok akkor ledagadtoznak.Pedig van önkritikám,szoktam tükörbenézni és nem vagyok dagadt egyáltalán.Teljesen normálisan nézek ki van mellem van fenekem és nem látszanak ki a bordáim.
2010. jan. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%

Egyáltalán nem gáz a súlyod.

Sokszor nem is veszik figyelembe az alkatot. Vékony lány is lehet formátlan, a túlsúlyos viszont arányos és szép.

Az emberi test nem csak zsírpárnákból áll! Sokat nyom a latban a csontozat, az izom, de még a teli has, vagy a hormonháztartásunk is alakítja a kilóinkat, sőt még a hajunk hosszúsága sem mindegy...

Látják a barátnőjüket, vagy egy éppen divatos sztárocskát és rá akarnak hasonlítani. Akinek a felmenői között zömök, alacsony, kerekded emberek vannak, bármennyit fogyózik, sportol, soha nem lesz magas és nádszálvékony. De ez nem is baj, a különbözőségünk miatt vagyunk olyan érdekesek. :)

2010. jan. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%
így vagy jó! én is csodálkozom pár kérdezőn
2010. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat!kedves utolsó,nekem majd fenékig érő hajam van és vastag csontozatom.és igaz hogy a szüleinktől öröklünk.rajtam pl.teljesen arányosan oszlik el minden egyes kiló,sőt gyakran támadnak hogy 60kilónál többnek nem nézek ki és hogy mért vannak ki a bordáim.pedig mindenki szerint pont jó vagyok.de mondjuk érdekes,mert van aki 170 centivel és 50kilóval sem tűnik túl formásnak,szóval azért kezdek ráérezni a dolog lényegére..de a másikat nem kéne se le anorexiásozni,se ledagadtazni
2010. jan. 4. 19:58
 8/18 anonim ***** válasza:
67%
A többiek őrültek! Láttam az előbb olyat h 12 éves és 35 kg azt hiszi h kövér és még fogyni akar...12 éves korban max 45-46 kg-nak kellene lenni...
2010. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
59%

Pont jó vagy ;)

Én 162 cm vagyok és kb. 57 kg, mégse vagyok dagadt =)

Híztam 5-6 kg-ot, de Párom szerint így sokkal szexibb vagyok :P

18L

2010. jan. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
67%
Szia. Reméljük hamarosan kimegy a divatból ez A "gebén szép a lány" mánia. Én személy szerint 163cm vagyok és 58kg. Ahogy egy előző lány írta : Van fenekem, és hozzá kerek csípőm, de nem vagyok kövér. Mellesleg az izom nehezebb mint a zsír. Egy ízig-vérig nő nem néz ki úgy mint egy csontváz, nemértem ezt miért nem látják be. Kedves kérdező : Te a súlyod és magasságod alapján teljesen szép lehetsz. Legyél magaddal elégedett, ha pedig mégsem vagy az, akkor sportolj valami jót, élvezetesebb mint koplalni, és egy izmos kerek fenék, meg feszes poci sokkal vonzóbb is mint egy lapos fenék meg kiálló bordák! Remélem hasznosat írtam. :) Üdvözletem minden normális önképpel rendelkező nőtársamnak! :)
2010. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!