Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én vagyok a nagyon gáz?

Én vagyok a nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Mostanában olyan kérdéseket olvasok itt,hogy 174 cm vagyok és 56 kiló,nagyon kövér.hogy tudnék lefogyni?Meg hasonlók.

Ilyenkor a magam 173.5cm-jével és 69kilójával kicsit elgondolkodom,hogy tényleg én vagyok ennyire elhízott állat,és semmi önkritikám nincs,vagy a többiek az őrültek,hogy ilyen adatokkal fogyni akarnak.Nagyon gáz hogy ennyi kilóval én pont jónak érzem magam...?Vagy most vékonynak lenni a divat?hány kilónak kéne lennem?...(vastag csontozat mellet,sajna ezt örököltem a szüleimtől)

18L


2010. jan. 4. 19:20
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
az a vicc hogy nekem ennyi kilóval lapos a fenekem,pedig szeretnék kerekebbet:P nőieset:P érdekes mert én ennyi kilóval már nagyon vékonynak nézek ki,míg mint ti is irtátok,pl a kedves utolsó is,hogy 5kilóval kevesebb a súlya magassága utolsó 2 számánál,mégis szép nőies formái vannak.érdekes az élet..
2010. jan. 4. 20:18
 12/18 anonim ***** válasza:
77%
Pontosan:) Azt én is olvastam hogy egy kislány írta hogy 35 kiló, és el van keseredve, mert azt hiszi hogy dagadt.. ilyenkor n is kiakadok mert ezek biztos hogy csak kamukérdések és minket normáéisakat akarnak ezzel idegesíteni...:) 17/L 170 cm, 68 kg.
2010. jan. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
72%
NEM AMÚGY TÉNYLEG VAN,HOGY KEVÉS a súlya,de kövér ,de nem 12 évesene legyen ez a legnagyonn gondja,h van rajta 1 kiló felesleg
2010. jan. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
86%

Én rengeteget szenvedtem,mert nem voltam én soha kövér,de most amióta a párommal élek,minden nap főzök,bizony felszedtem pár kg-t.Nem vagyok kövér,de engem valahogy mégis zavar,h nem lapos a hasam.Ne értsetek félre,nem akarok gebe-vékony lenni,csak vékonyabb. :)

Viszont nagyon örülök neki,h sokan írtátok,h meg vagytok elégedve magatokkal. :) Ez ritka és szép dolog. :)

Különben már elnézést,h ezzel a példával jövök,de ha az egyik adón belenéztek a szexi vagy nem-be és pont van benne olyan lány,aki nem annyira csontsovány,hanem széles a csípője,van mit rajta fogni,általában az nyer.Nem mindig azok a szépek,akik annyira vékonyak,h ha lép egyet megijedünk,h ójaj csak el ne törjön a lába.

Tapasztalataim szerint a fiúknak is az jön be,akin azért van mit fogni.És nem kell félnie attól,h: "jaj hogyan öleljem át?mert ha megszorítom,szét törik,mint a ropi"

Semmi baj sincs veled,nyugodj meg! :)

2010. jan. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
76%
nem értem, mi abban a jó, ha valaki sanyargatja magát, az egészséges kellemes sport más dolog, de ez a majmolás, ami itt van, elképzelésem sincs, mi a jó, a lógóra fogyasztott mellbe, a lógó bőrbe és az idomtalanságba. aki normális alkatú miért akar tisztes auschwitzi polgárrá fogyni? miért nem vállalják fel a nők a feneküket a mellüket? mindenkinek van egy genetikailag kódolt magassága és alkata, akinek ez nem adatott meg miért nem fogadja el, szánalmasok ezek a módszerek, ezek nem is nők. ha valaki ducibb, azt még megértem, fogyjon le de ne gebére, csak fokozatosan.normálisra. a szupermodellektől, és mindenféle idolloktól hányok.
2010. jan. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Pont jók az arányaid, ne agyalj ezen. Viszont ahogy olvastam a válaszokat felmerült bennem pár kérdés/kérdőjel.

Nagyon sok férfi azt mondja, hogy nem szereti a gebe nőket, egy nőn "legyen mit fogni". Az én párom is ezt mondja, van is mit fogni rajtam, DE...volt egy cikk egyik nap az indexen, molett lányokról készítettek divatfotókat(megjegyzem, nagyon jól néztek ki, nagyon szexisek voltak). Sorra jöttek a kommentek, hogy zsírdisznók, dagadtak, gusztustalanok. Hát nem tudom, de itt ellentmondást érzek...Akkor most mivan? Legyen mit fogni vagy gebe legyen az ember? Mondja meg valaki...

2010. jan. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem 18 évesen a te testtömeged sem megfelelő, bár képet nem láttam rólad, igazából én olyan voltam mint egy nádszál, és 55 kiló körül mozogtam ennyi idősen, általában 10-zel kevesebbet néztek ki belőlem az emberek. Szóval úgy, hogy nem látlak ezt így nem lehet megállapítani, ám az ideális testsúly a te magasságodhoz olyan 63 kiló maximum. Azt mondják, az a normális, ha a testmagasságodból levonsz 110-et.
2010. jan. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

hű,az utolsón kicsit megrémültem..vagyis hát..az orvosom azt mondta,hogy ritka vastag csontozatom mellé igen nagy az izomtömegem,ja meg azt hogy már úgy nézek ki hogy az nem emberi és hizzak..rámnézett és azt mondta hogy max 60kiló vagyok..mondom egy 10essel több:D..szóval fura az élet.

én jól érzem magam így,szép feszes vagyok,am 36os,de inkább38 as a ruhaméretem(miből mi..)

2010. máj. 4. 16:16
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!