Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hét alatt mennyi tudok fogyni?

2 hét alatt mennyi tudok fogyni?

Figyelt kérdés
Tudom nagyon hülye kérdés, de télen felszaladt rám 5-6 kiló amit nagyon gyorsan le kéne adnom ugyanis nyaralni megyek :D és most kaptam észbe hogy már nagyon kevés az időm :D elkezdtem normálisan enni, odafigyelek mit mikor, és keveset ja és mozgok is futok súlyzos gyakorlatok is csinálok.. Van ennek igy esélye? :D vagy valami tipp segííííítsetek :D L/20
2014. jún. 25. 19:02
 1/3 S.m.i.L.E. válasza:
halii::D nekem az a tanácsom, hogy a súlyzós gyakorlatokat nyugodtan mellőzheted és ne arra helyezd a hangsúlyt, hanem mondjuk mindennapos futással, ami előtt bemelegítesz egy órában mondjuk. Ez legyen elég durva, izzadj. Én 6 kgt fogytam miután belelendültemD: (kevésből nehezebb fogyni -ha 120kg lettem volna vszínűleg 10 lement volna az edzőm szerint) .Dsoksikert
2014. jún. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

2 hétig ne egyél édességet semmiképp, plusz pékárúkat, üdítőket meg ilyesmiket, csak zöldség, kevés gyümölcs, fehér hús, kevés tejtermék..olyan dolgokat egyél a sport mellett, amiben sok a fehérje. Ha sportolsz is, szerintem leadhatod nagy részét a felszedett kilóidnak (viszont a táplálkozás a legmeghatározóbb a fogyásban, én sport nélkül 5Oről 4Ore fogytam - ami persze nem egészséges, de lényeg a lényeg).

Jó nyaralást! :)

2014. jún. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat <3
2014. jún. 29. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!