Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogynom kell. Mi a tippetek?

Fogynom kell. Mi a tippetek?

Figyelt kérdés
Hellosztok! 14 éves vagyok és fogynom kell tudom sokan vannak ilyen kérdéssel és azt is tudom hogy a szervezetetemtől nem vonhatom meg ami fontos de sajnos 75kg vagyok és kb 168-170cm. Hogyan tudnék lefogyni anélkül hogy nem kellene fogyoznom? Persze a mozgás megvan mert a suliba hetente 2x tesi óra és még péntekenként a foci. Előre is köszönöm!
2010. jan. 4. 21:24
1 2
 1/11 anonim válasza:

Sehogy.

Én is így voltam vele hogy nem lennék képes fogyókúrázni, chipsről, csokiról lemondani satöbbi...

De aztán elkezdtem. Nem kell drasztikusra gondolni. Húsokat majdnem (de csak majdnem!) teljesen elhagytam, a fehér kenyeret is csak max. délelőtt ettem, rengeteg vizet ittam (főleg étkezések előtt), este 6 után nem ettem. Leszoktam minden édességről, zsíros dolgokról.

A zöldségeket gyümölcsöket eleve nagyon szerettem. Mindig keveset szedtem a tányérra és jó lassan rágtam, közbe is vizet ittam.

Én csak annyit mozogtam hozzá hogy mivel vidéki vagyok, mindenhova biciklivel jártam (bár azelőtt is xD), meg van hetente kétszer tesi. És ennyi.

Nem mondom hogy most tökéletes alakom van, de fogytam vagy 6 kilót év eleje óta, és most már utánam is megfordulnak a fiúk =).

Még folytatom szerintem jövő őszig, leakarok fogyni 65 kilóról 50-re (legalább).

2010. jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Am 15/L vagyok.
2010. jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
aha kösz én is ezt szeretnéém alkalmazni csak nem szeretem a gyümölcsöt :D
2010. jan. 4. 21:47
 4/11 anonim válasza:
Egyrészt nem akarlak megsérteni de boccs a 2 tesióra, meg egy foci pénteken az semmi mozgás. Menj el futni délutánonként jót tesz és jobban is fogod magad érezni tőle.
2010. jan. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem kell fogynod, 14 éves vagy, ez az egyik, amiért nem, a másik pedig, hogy pont jó a súlyod. Sportolj, hogy izmod legyen, de ne fogyózz (amúgy ha lesz izmod, az egyébként is nagyobb tömegű, mint a zsír, szóval szemre jobban fogsz kinézni, de kilóra izommal nem leszel kevesebb).
2010. jan. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Oké és hogyan izmosodjak itthon milyen gyakorlattal?
2010. jan. 4. 21:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem elég a fogyáshoz a tesióra. Ha teheed, menj el futni, fuss heti 4x 40 percet. Ha ne bírod, akkor kezdd kevesebbel és fokozatosan növeld. Én így fogytam , és nem diétáztam mellette.
2010. jan. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én 162 cm&52 kg vaok.szal sztem te nemvagy kövér...

13Ł

2010. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hello 19:50-es érdekelne a te fogyásod bővebben :) mármint hogy mekkora táv stb. Ha leírnád nagyon szépen megköszönném!
2010. jan. 13. 19:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Én heti 4x futottam 40-50 percet. Lassú tempóban , azaz 5-6-7 km-t futottam kb egy alkalommal, attól függ, mennyi időm volt. Úgy kezdtem, hogy fél km után már meg kellett állnom, szúrt az oldalam. Mindig egyre jobb lettem, nem adtam fel.
2010. jan. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!