Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen 200 kalorias eteleket...

Milyen 200 kalorias eteleket tudtok, amelyeket be lehet illeszteni a fogyokuraba?

Figyelt kérdés

Naponta olyan 5x szoktam enni. Most szeretnek fogyokuraba kezdeni, de olyan 200 kalorias eteleket kellene egyek, ha ilyen gyakran etkezem. Valakinek valami otlete, hogy mi legyen az?

Nem tudok kevesebbszer enni, mert ehes vagyok akkor, es ne gyertek azzal, hogy mozgas blablabla.

A kerdesre valaszoljatok!

Koszi!


2014. jún. 28. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
2014. jún. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
jégsaláta egy kis olívaolajjal, egy kefír, pár szem dió vagy mogyoró, egy natúr joghurt, egy alma, egy banán, egy szelet csirke mell üresen, irtó sok olyan étel van amiben kevés a kalóira, nem mellesleg egészségesek is, és ha napi 5x így eszel abban semmi egészségtelen nem értem miről beszélsz!
2014. jún. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Reggel répa, este banán, fél kiló répa vagy 200 gramm banán az pont 200 kalória.
2014. jún. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!