Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A fogyókúrába be lehet illeszt...

A fogyókúrába be lehet illeszteni török ételeket?

Figyelt kérdés
Tegnap mikor nem értem rá, ettem egy gyros-t gondoltam belefér a diétába... miért is ne? Sok finomságot láttam ott és gondoltam kipróbálnék egyet, s mást itthon.. pl joghurtos padlizsán.. szerintetek belefér?
2010. nov. 12. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze, a gyrossal nincs baj, sült husi, zöldségek, öntet, nem gáz, a pita minimális, de pl. a gyrostálhoz nem is adnak, ott csak hús-zöldség-öntet van. Nem tudom a joghurtos padlizsánban ezeken kívül mi van, de nem hangzik rosszul. Szerintem simán jó ez is.


Tapasztalatim szerint a fogyás titka a kevés széndhidrát és zsírfogyáasztás. 100%-ig megvonni pedig semmit nem szabad.

2010. nov. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen én is így gondoltam.. én gyros szendvicset ettem tegnap... mivel kevés pénz volt nálam, de elég vékony cuccban volt.. nem is pitában..

Itt a padlizsán recept, ha érdekel [link] nyammi!!

2010. nov. 12. 13:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Hmmm... Nagyon jól hangzik! És semmi hízlaló nincs benne! Lehet, hogy én is kipróbálom, nem ettem még ilyet! :)))
2010. nov. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én se.. de a szememnek nagyon bejött! :)
2010. nov. 12. 13:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Sőt még görögöt is, pl. gyrost! 
2010. nov. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
haha.. török étterem volt szóval most töröknek neveztem.. ezen ne vesszünk össze!
2010. nov. 12. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!