Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt le lehet fogyni...

2 hónap alatt le lehet fogyni -10 kilót?

Figyelt kérdés
Szeptembertől középiskolába megyek és addigra szeretnék legalább 10 kilót lefogyni, mert attól félek nem találok majd barátokat a kinézetem miatt. Próbálom az éhezést, de nagyon nehezen bírom. Esetleg van valami, ami tényleg hatásos?

2014. jún. 30. 13:59
 1/4 anonim válasza:
Hány kiló vagy, és milyen magas? Eleve azok nem lesznek barátok, akik a súlyod, vagy a kinézeted miatt barátkoznak majd veéled, avagy sem! Szóval ne mások miatt alakíts önmagadon, hanem saját magadért! Tudom, hogy mindenki azt írja, hogy ne koplalj, mert csak rosszabb lesz, DE IGAZ! Én most érettségiztem, nem alig ettem, 12 kilót fogytam 4 hét alatt a szorgalmi időszakban. Nem tudtam enni a stressztől és annyit tanultam, hogy azt éreztem időm sincsen az evésre! Lement a 12 kiló, ami jó, és próbálom is tartani, de, ha teheted akkor ne így fogyj! Sportolj, és egyél salátát csirkemellel, sok vízzzel! Mert, ha úgy fogysz, ahogy én tettem semmi erős és energiád nem lesz!
2014. jún. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha -10 kilót fogysz, akkor igazából 10 kilót hízol.
2014. jún. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon necces, ez már nagyon a maximum, amit le lehetne adni, de felesleges sietned. Ne izgulj, és ne akarj ennyire megfelelni másoknak. Aki a kinézeted miatt nem barátkozik veled, az amúgy sem lenne őszinte barát. Ha nem sikerül addig, legalább megmutathatod nekik, hogy van elég akaratod megváltozni.

A koplalást azonnal hagyd abba, óriási butaság. Kezdj el sportolni, mondjuk menj el heti 4-szer 1 órára gyalogolni. Ne csak sétálj, hanem gyorsan gyalogolj, olyan tempóban, hogy beszélni még ne essen nehezedre közben, de már gyorsabban vedd a levegőt. Ha tudod mellőzni, ne egyél kenyeret, vagy ha mindenképp eszel, valódi teljes kiőrlésű legyen. Ne egyél semmit, amiben cukor van. Sütike, nasi, kekszek, üdítő kilőve, cukros tea, kakaó kilőve. Amit viszont mindenképp kell enned, és nyugodtan ehetsz belőle sokat: hús és zöldség. Mértékkel ehetsz rizst, zabpelyhet (nem műzlit, nem kellogsot, hanem teljes magból készült zabpelyhet). Ezeket viszont inkább kora délutánig edd, vacsorára már lehetőleg ne egyél se kenyeret, de rizst, de ugyanúgy egyél húst, zöldségeket, vagy esetleg túrót, amit lehet ízesíteni, csak cukrot ne rakj bele.

2014. jún. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1 válaszoló: 169 cm és 72 kg.

És köszönöm a válaszokat! :)

2014. júl. 1. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!