Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyfolytában éhesnek érzem...

Egyfolytában éhesnek érzem magam. Az utóbbi időben 15 kilót híztam e miatt. Mit tehetnék ellene? Van megoldás?

Figyelt kérdés
2014. jún. 30. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Meg kellene mérni a vércukrodat.
2014. jún. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 acelsziv ***** válasza:
lehet, hogy nem is éhes vagy, hanem szomjas. Össze lehet keverni a két érzetet. Igyál több vizet.
2014. jún. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
57%
én is folyton éhes vagyok hiába fél orája ettem,de sokszor nem is éhes vagyok csak kivánom a kaját de nagyon,mintha terhes lennék,csak az jár az eszemben :/
2014. jún. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha éhes vagy, tornázz. Az majd eltereli a figyelmedet és hasznos is lesz.
2014. jún. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

[link]


Sok zsírt kell enni, kevés szénhidrátot. Írtam erről egy cikket, pont ma publikálták, olvasd el, ha érdekel.

2014. jún. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám... mostanában konkrétan egész nap zabálnék, és nem tudom abbahagyni, utána meg persze bűntudatom van, hogy mennyit ettem :/ 15/L
2014. jún. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5-ös! Tanulságos a cikked. Nagyjából tisztában vagyok ezekkel a dolgokkal, mert próbáltam már így diétázni. De ahogy írtad is: fáradt voltam és gyenge a szénhidrát nélkül, így abbahagytam. De itt is jelentkezett az nálam, hogy ettem (főként csirkemellet és salit), de sose éreztem úgy, hogy jóllaktam.
2014. júl. 1. 07:35
 8/8 anonim ***** válasza:

A csirkemellben és saliban pont nincs egy gramm zsír se. (5-ös vagyok)

Fontos megérteni, hogy sok zsír kell, hogy a ketonok képesek legyenek elegendő energiával ellátni a szervezeted, nem elég napi 50g.

2014. júl. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!