Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fussak "reggel"?

Hogyan fussak "reggel"?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni reggel futni (5 km), mivel akkor le lenne tudva már a nap elején.Csak az a baj hogy általában 8-9-10-kor kelek, mikor hogy. Ilyenkor már nyáron elég meleg is van, meg reggelente éhesen kelek, szinte első a reggeli. Ha reggeli nélkül megyek futni akkor alig bírom meg rosszul is vagyok. Reggeli után pedig nem esik jól Hogyan csináljam mégis? 17/L
2014. júl. 2. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! A meleggel sajnos nem tudsz mit kezdeni. Arra csak azt tudom mondani, hogy állíts be ébresztőt és kelj korábban. Én is mindig éhes vagyok, ezért illetve, hogy el tudjak menni még mosdóban én egy tejeskávéval indítok. Megiszom és pont ad annyi energiát hogy nem leszek rosszul míg visszaérek, de nem is telegyomorral indulok el. Mikor visszajöttem, akkor reggelizek.
2014. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mi a célod a futással? leginkább ezen múlik, hogy csináld
2014. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fogyás lenne az elsődleges cél, meg az is hogy sportoljak az egészség szempontjából
2014. júl. 2. 21:57
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Ha most kezdesz el futni,akkor az öt kilométer elég irreális. Bele fogsz fáradni. Kezd a napot egy hideg zuhannyal egyél egy könnyű reggelit, csak hogy a vércukor szinted ne essen le. pl. egy szelet kenyeret ( egy kockát, amit előre csomagolva lehet kapni, kend meg vajjal) és irány kocogás - séta-kocogás- séta.


Fokozatosan emeld majd a távot, az is elég kezdetnek, ha 15 percet mozogsz reggel. És szerintem ne a fogyás legyen elsősorban a cél, hanem a jó közérzet a mozgás öröme.

2014. júl. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

5 km lebírok futni mivel sportoltam versenyszerűen 6 évig, meg nem olyan nagyon nagy túlsúlyról van szó 158 cm/ 52 kg

Szóval a sporttal nincs baj, csak sosincs hozzá kedvem :S

2014. júl. 2. 22:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Kelj fel korábban, (legkésőbb 7-kor) igyál egy nagy pohár vizet, és még reggeli előtt fussál.
2014. júl. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!