Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kiló lehet a reális...

Hány kiló lehet a reális célom 6 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Jelenleg 88 kg vagyok. Egészségesen kezdtem el étkezni, így már fogytam is pár kilót, de tudom, hogy majd megáll a gyorsabb fogyás. Ha mindent betartok, 6 hónap alatt kb. mennyit fogyhatok? Mennyi az ideális ennyi kilónál?


88kg/160 cm-es nő vagyok


2010. jan. 6. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hát havi 1-2 kg igy látatlanba nem tudok mást mondani
2010. jan. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Életmódváltással egészségesen kb. 15-20 kiló is lemehet. Csak aztán utána nem szabad visszatérni a szemét kajákhoz, mert mind visszajön.
2010. jan. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Heti 0,5-1 kg az egészséges, ha ügyes vagy, 20 kg meglehet egészségesen is! Sok sikert!

20/L

2010. jan. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, igen sok sikert! De az alap dolgokra mindig koncetrálj! Napi folyadékbevitel (min.1,5-2 liter), este 18:00 után már ne egyél! :) stb.stb.stb, bár gondolom ezeket már te is tudod, csak ügyesen! :)
2010. jan. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást! Már többször lefogytam elég sokat, de akkor nem váltottam életmódot. Most már sikerülni fog így gondolom, csak idő kérdése.
2010. jan. 6. 13:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó válasszoló voltam! :) Igen én is többször sikeresen nekiláttam de amint lefogytam megint kezdtem "rosszalkodni" :P aztán jöttek vissza a kilók! Nekem is már csak egy kis életmódváltás hiányzik! 17/L
2010. jan. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak ez az egy megoldás van hosszútávon. Én ezt tapasztaltam. Neked is sok sikert a fogyáshoz!
2010. jan. 6. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!