Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék lefogyni 2 honap...

Hogy tudnék lefogyni 2 honap alatt 6-10 kilót, van rá reális esély egyáltalán?

Figyelt kérdés
158 centi körül vagyok és 62 kiló. Mostanában imádok enni, akármit csinálok, muszáj csipegetnem mellé valamit, igy sikerült is felszednem 6-8 kilót. Tudom, hogy ez már "picit" több a kelleténél.Nagyon meglátszik rajtam a legminimálisabb hízás is, mivel alacsony vagyok. Ajánljatok nekem lécci valami hatásos modszert:))
2010. jan. 26. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
a hatásos módszer ha nem csipegetsz. akaraterő kell hozzá. egyél naponta többször keveset és sportolj is napi 40 percet.
2010. jan. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kétnaponta 40-45 perc futás, és szokj le a nasiról.
2010. jan. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, a legfontosabb az akaraterő. Amíg mindig csipegetsz addig lefogyni sem akarsz igazán. Mindenképp mozogj. Mint az előttem szóló mondta legalább olyan40-45 percet naponta. Kis futás vagy otthon szobabicikli, aerobik akár. Én speciel futás mellett voksolnék. És a 3. hogy felejtsd el a cukrot, cukros üdítőt meg a kenyeret és inkább barna kenyeret egyél. De semmiképp ne legyen az hogy ha éhes vagy nem mersz enni. Koplalni a legrosszabb amit csinálhatsz. Ha este is megéhezel egyél meg mondjuk pár szem almát vagy főzz virslit, csinálj egy rántottát és egyél azt./persze kenyér nélkül/ Én is ezt az irányvonalat követtem fogyókúrám során és 2hónap alatt 18kilót fogytam. Tehát a te 6-10kilód nem elérhetetlen cél, sőt... Ha megvan az akaraterő, biztosan sikerülni fog.
2010. jan. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Járj el futni, nagyon hatásos, és az úszást is ajánlani tudom, nagyon jót tud tenni amúgy is. És persze a helyes étkezés is nagyon fontos, csökkentsd a szénhidrátbevitelt, de úgy, hogy ne zárj ki mindent, mert a testnek szüksége van kis rész zsírra is, fehérjére és szénhidrátra egyaránt. És persze sok zöldség, rengeteg víz ajánlott.
2010. jan. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!