Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugralokotelezes mukodik?...

Ugralokotelezes mukodik? Hosszbban lent.

Figyelt kérdés

57kg,157cm vagyok,szeretnek lefogyni 5-10 kilot,eletodvaltast kezdtem 3 hete (2kg mar le is ment),mozogni is mozgok 4x 1 heten kardio+6nap sulyzos edzes,a kerdes az,hogy az ufralokotelezes mennyire segit? Erosodesben es fogyasban egyarant. Szeretnek elmenni megint futni,de meg nem merek ilyen kondicioval. A valaszokat elore is koszonom! :)

15/L



#fogyás #ugralokotelezes
2014. júl. 3. 18:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
*kondícióval
2014. júl. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
*válaszokat
2014. júl. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
*előre
2014. júl. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
*köszönöm
2014. júl. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nincs magyar billentyuzetem,orulok hogy ki tudsz javitani,de normalis valaszt nem adsz. Akkor inkabb meg se szolalj.
2014. júl. 3. 21:58
 16/17 anonim ***** válasza:

*Hosszabban


Ezt kihagytad. :D

2014. júl. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Amúgy hogy a kérdésre is válaszoljak: Azt írtad, hogy futni még nem mersz elmenni, mert még nem olyan a kondíciód. Akkor ugrálókötelezés helyett én inkább a bicajozást ajánlanám. Persze csak akkor, ha van rá lehetőséged. Az ugrálókötelezést én is kipróbáltam, de nekem olyan térdfájdalmaim lettek, hogy inkább abbahagytam. De ez csak az én tapasztalatom. Mégis, ha tudsz, akkor bicajozz, legalább heti 3-szor 1 órát. A biciklizés is aerob edzés, akárcsak a futás. Tehát nemcsak a kondid lesz jobb tőle, hanem zsírt is égetsz.
2014. júl. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!