Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetek hogy anorexiás...

Mit tehetek hogy anorexiás legyek?

Figyelt kérdés
Már elegem van magaból, nagyon kövér vagyok, és nem használ a diéta, a torna se semmi! Úgy döntöttem, hogy 1 hónapig anorexiás életmódot követek, s aztán abbahagyom. Kérlek mondjátok el, hogy mit kell tenni, ahhoy, hogy anorexiás legyek.

2014. júl. 5. 08:21
1 2
 11/16 anonim válasza:
Egyik barátnőm vékony, de nem anorexiás. Utálja hogy egy "csont kollekció". 49 kg (kb. 165-170cm) és állandóan fogy, pedig 7 kg akar hízni. Nagyon sajnálom, nagyon szenved emiatt. Meg hát szerintem egy ducibb lánynak több pasit érdekel, mint egy hajszál vékony lány.
2014. júl. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 manó1235 ***** válasza:
Nekem is olyan a bnőm hogy nagyon vékony és sehogy sem tud hízni, szegényt nagyívben kerülik a pasik pedig szép arca lenne meg minden csak nagyon vékony, valószinűleg genetika.. a nővére szintén ilyen nemrég szülte meg az első gyerekét de a terhesség alatt sem hízott semmit csak a hasa nőtt. Szval sztem örülj hogy van rajtad felesleg.. inkább mint hogy nagyon vékony legyél, a fiúk is jobban szeretik ha van mit fogni :D
2014. júl. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Jaj, köszönöm a válaszaitokat, már elterveztem, hogy hánytatni fogom magam, meg minden marhaság, de ezeket hallva belegondoltam, hogy ide nem hánytatás és koplalás kell, hanem testmozgás... Jah, és azoknak a válaszolóknak, akik olyanokat írtak, hogy McDonald's-os zsírdiétát (vagy mit?) követtem, azok aztán nagyot tévednek,mert mekiben (és egyéb helyeken) életemben max 5x voltam! Én nem attól hízok, mert eszem, hanem azér szimplán, mert elhanyagoltam a mozgást. Amúgy szénhidrátszegény diétát folytattam 2-3 hónapig, de ezzel nem ment le rólam csak 1,5 kiló (ezért is hagytam abba)... ezentúl napi 1-2 órát tornásztni fogok, reggelire egy pár gyümit, ebédre valami salátás ételt, és vacsorára egy db. almát fogok enni. ez így jó lesz? vagy csökkentsek egy kicsit az ételbevitelen??
2014. júl. 5. 11:09
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék csontsovány lenni, (mert voltam már az az oviban, és nem túl jó dolog az), de le szeretném fogyni legalább 10 kilót.. legalább 50-55kg legyek..
2014. júl. 5. 11:12
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó. Miért akar minden fogyókúrázó cukorral tömött gyümölcsöt enni, és lehetőleg mindent megtenni annak érdekében, hogy az izmait leépítse? Remélem nem te is gyümölccsel tömted magad "szénhidrátszegény" diéta alatt, mint egy másik kérdező. A gyümölcsök diéta idején kerülendők, de legalábbis mértékkel fogyasztandók. Kivételt képezhet intenzív edzés után, amikor a tested szénhidrátkészleteit kiüríted. A diétád alapja magas fehérjebevitel legyen, mérsékelt szénhidrát- és zsírbevitel mellett. Húsra és zöldségre kell alapozni a diétát. Tojást is lehet enni, én gyakran azt reggelizem, vagy zabpelyhet (teljes magból) fehérje turmixszal. Utána csirke, zöldség, esetleg rizs/köles. Délután a rizs már nem kell, vacsorára pedig lehet enni sovány túrót, akár lefekvés előtt is.
2014. júl. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ok
2014. júl. 6. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!