Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igy lefogok fogyni? Többi lent.

Igy lefogok fogyni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Eszek reggelire,probálok nagyon kevés kenyeret enni,eszem ebédre,vacsorára nem,néha megeszek egy kevés meggyet,barackot,almát..s naponta tornászom 20 perc R.Rékát.És egyszerre nem eszem sokat.Lefogyok igy?Az utobbi 3 nappa ettem édességet...egyiknap a testvérem kicsengetése volt,s azért nme tartottam a diétát,másiknap meg megkivántam a sütit s meg ettem két szeletet,s ma meg ettem egy kis pattogtatott kukoricát.Attol még lefogyok?Vagy hatásos lesz a fogyókurám?

2014. júl. 6. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem attól fogsz fogyni, hogy minél kevesebbszer eszel egy nap.

Egyél 4-5x, ne nagy adatokat, minél több zöldségek, sovány húsokat, minél kevesebb kenyérfélét, édességet, chipset.

Én kétnaponta tornáznék 1 órát.

2014. júl. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia! Szerintem ezeket ne edd: kenyér . helyette egyél abonettet ja és ehetsz csak mértékkel de járj sportolni!
2014. júl. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

fehér kenyeret és cukros ételeket, italokat ne egyél, illetve este 5-6 után semmit és heti 3x 45p mozgás kell!

kaloriabazis. hu sokat segít.

2014. júl. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz hatásos. Leépíted az izmaidat a testzsír százalékodat megnöveled. Löttyedt fenékre, lógó mellre, narancsbőrre számíthatsz plusz kimerültségre. Aztán fél év múlva nem érted miért van ez.
2014. júl. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért épitem le az izmaimat ha tornászom?Eszem rendesen csak nem addig hogy tele legyek tejesen,s már smemi ne férjen belém.Nagyon kevés kenyeret eszem,csak ha nagyon muszáj akkor.És üditőt sem iszok egyáltalán..S napközbe szoktam gyümölcsöt enni..néah egy kis édességet.
2014. júl. 7. 23:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért épited le mert tornászol de nem kajálsz rendesen.A súlyod menni fog le de körülbelül a súlyvesztés 40% izom vesztés lesz. Lány vagy?
2014. júl. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.De hát eszem rendesen.vagy hogy kellene?
2014. júl. 8. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!