Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Májtisztító kúra után beindul...

Májtisztító kúra után beindul a fogyás?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja életmódot váltottam, sportolok, egészségesen étkezek. Mégse mozdul a mérleg semerre, akármennyire megfeszülök. Segíthet egy alapos méregtelenítés? Erről a módszerről hallottatok, próbáltátok?


[link]


Ha van tapasztalatod, szívesen várom! Ha ötleted van, miért nem megy a fogyás a megfelelő, és betartott mozgás-étrend kombóval, akkor azt is szívesen meghallgatom!



2014. júl. 8. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a fogyás helytelen táplálkozás vagy hormonális gond miatt nem indul meg. Először az elsőre gyanakodnék, mert az egészséges táplálék még nem feltétlenül jelenti azt, hogy fogyni is fogsz. Ha leíros a napi étkezésed, akkor esetleg kiderülhet, ha ott a bibi.

Ez a kúra egy kiadós fosás segítségével mindenképp ledob 1-2 kg-ot. :) Amúgy fogalmam sincs, hogy működik-e, vagy valami kitalált hülyeség. Nekem elég borzalmasan hangzik, de ha valaki kipróbálta, szívesen meghallgatom a tapasztalatait.

2014. júl. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog beindulni. Ha egészséges vagy és nem tudsz fogyni az étrenddel van a gond ez 100%. A fehérje, szénhidrát, rostanyag pontos kiszámolása hozza meg az eredményt. Plusz multivitamin, edzés, alvás és víz.

Ha kevés a fehérje leépíted az izmod. Fogyhatsz de löttyedt leszel.

Ha sok a szénhidrát a szervezet nem fog a zsír raktárakhoz nyúlni. A fogyás elmarad.

Gondolkodj testépítő fejjel amikor tömeget növel Testsúlykilogrammonként 2g fehérje 5-6g szénhidrát kis zsír és sok párolt zöldség, multivitamin, tömegnövelő (tejsavó fehérje).

Amikor szálkásít, testsúly kilogrammonként 2-3g fehérje és 1-2g szénhidrát plusz, zöldségek, multivitamin, tejsavó fehérje közvetlenül edzés után, hogy az izom ne épüljön le.

Napi 6x kaja. Gyümölcsök tejtermék kilőve.

Szóval amíg nem jó a kaja összeállítás addig mérleg nem fog reagálni ha ráállsz. Rendszerbe kell csinálni ezt az egészet és pontosan, kajálás, edzés, pihenés és lelki hozzáállás.

De ez csak egy vélemény, semmi több.

2014. júl. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tényleg leírhatnád, miket eszel, lehet túl sok a kalóriabeviteled, és annyit nem égetsze el.
2014. júl. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egészséges. Pajzsmirigy alul működésem van, szerencsére nem vészes mértékű, de így is borította a hormonháztartásomat. Időben elkaptuk, azóta gyógyszerrel rendben tartom, de amíg kiderült a probléma (pár hónap), az alatt feljött rám 10 kiló, 55-ről 65-re híztam. Nem vészes, így sem vagyok kövér, de azért senki nem szeret önként ennyi "plusz" kilóval rohangálni. Kaja: a gyógyszer után (L-thiroxyn, vagy hogy írják) kb fél-egy órával eszek pár falatot, semmi extra, tényleg csak a gyógyszer miatt, de van hogy egyáltalán nem kívánom, kimarad. (Tudom, hiba. Akkor se szeretek reggelizni, a kávétól kvázi jól lakom. :/ ) Egy adag kávét iszok reggel. Főtt ételekből változatosan főzök, leves, főzelék, grillezett hús, ami eszembe jut, de ebből is egy normál adagot eszek, nem púpozott tányérnyit. Gyümölcs mindig van itthon, 2-3 naponta vagy frissen eszem, vagy turmixnak iszom. Vacsorára paradicsom mozarella sajttal (nyilván nem víziló mennyiség), vagy egy szelet magos kenyér/rozskenyér egy nagyobb szelet felvágottal. (Számolgattam egy időben, írtam is, átlagban 900-1100 között volt a napi kalóriabevitelem.) Ha elmegyünk étterembe, vagy rendelünk kaját, akkor a vacsinál igyekszem "visszaspórolni" a kalóriákat, de ma már nem számolom, mert konkrétan beleőrültem én is, és a párom is az állandó nyomon követésbe, annyit meg nem ér az egész, inkább boldog és kiegyensúlyozott szeretnék lenni, még odafigyelés mellett is. Süti, édesség, nassolni való havonta egyszer kerül elém. Tejtermékekből laktózmenteset fogyasztok (amiből van, és nem arany áron mérik). A normál testmozgásom a 20 perc napi séta- háztartás vezetésében merül ki, ehhez jön a heti 1-2 alkalmas konditermezés, ahol edző segítségével megfelelően kialakított edzéstervet készítettünk, és tartom magam ahhoz. Nyugodtan írjatok véleményt, tapasztalatot ezzel kapcsolatban is, de a fő kérdés a fent említett kúra. Ha valaki próbálta esetleg. Bár, ha nem, akkor leírom én a végeredményt, mert ma lesz a napja.
2014. júl. 8. 12:26
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Ezek a méregtelenítő kúrák egytől egyig baromságok, a szervezet méregtelenít magától, ha egészségesen étkezel.

Nekem is alulműködésem van, lehet, hogy még nem hat a gyógyszer. Állítólag fél év is kellhet ahhoz, hogy a hormonok rendesen "működjenek", amiket így beviszel ugye pluszban. Illetve az is lehet, hogy túl keveset szedsz és még mindig nem jó a TSH-d.

2014. júl. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hat nem is mozogsz annyit meg nyilvan laloria is pont annyi mi kell, em.fogyasos. ezert nem.fogysz.
2014. júl. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!