Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány nap mig beindul a fogyás?

Hány nap mig beindul a fogyás?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, 1héten 4xer 5xör szaladok es utána hasazok és lábazok plusz popsi, és úgy akarom, hogy az étrendembe kevés legyen a szénhidrát, igy mikor láthatok eredményt?


Reggeli: Tojásrántotta olaj nélkül olvasztott sajtal, pirospaprikával vagy paradicsommal. (lehet néha egy szelet kenyérrel)

Uzsi: alma narancs mikor melyik

Ebéd: leves vagy hanem sajtos dolgok zöldséggel, és ha van alkalmam csirkehusit enni azt is ennék, vagy ha ezek nem akkor natur youghurtot összekeverem gyümikkel.


Vacsira nem eszek.. mert álltalába jobban esik úgy a lefekvés ..ha üress a gyomrom. Reggel jobb a felkelés.


Szerintetek mennyi idő? Vagy kéne az étrendemen változtassak? Esetleg túl sok?


Előre is köszii.



2013. jan. 30. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Én minden hétfőn szoktam magam mérni. A heti egy alkalom elég arra, hogy lássam, hogy kevesebbet mutat a mérleg.

A fogyás a fogyókúra első napján beindul, de a folyamat lassú, ezért nem tűnik fel pár nap után.

2013. jan. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dieta ***** válasza:

Az étrend minőségén nem okvetlen szükséges ha változatos.

Bár jobb ha a fehér lisztet teljes kiőrlésűre cseréled.

A menyiséget csökkentsd ,ha eddig 5mm vastag szelet kenyeret szeltél most legyen 4mm.Cseréld kisebbre a tányért elég jelképesen is.

Ha lehet arra vigyázz ne nagyon fogyj heti 0,5 kg.-nál többet.

2013. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"ha eddig 5mm vastag szelet kenyeret szeltél most legyen 4mm" :DD:D:D

Néhány tanács: hetente egyszer mérd magad, mondjuk minden hétfő reggel (ahogy azt fentebb már említették). A súlyod ingadozni fog, ezért nem szeretem, mikor valaki kifakad, hogy tegnap óta hízott 1 kilót. Igen, én meg a reggeli kávé után fogytam kettőt.

A fogyás beindulását nem napokban, hanem általában percekben szoktuk mérni (pl. aerob edzés esetén azt szokták mondani hogy 30 perc amíg beindul a zsírégetés, de ez nyilván sok mindentől függ). A vacsorát én biztos nem hagynám el; nem tartom egészségesnek hogy több mint fél napig ne kapjon tápanyagot a szervezet, de te tudod.

Az, hogy mennyi idő után fog látszani a fogyás, nem lehet megmondani; attól függ hogy mennyi felesleg van rajtad. A lényeg hogy állj neki és csináld. Az étrend ránézésre rendben van, innetől kezdve már csak az adagokkal lehet játszadozni.

2013. jan. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!