Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így le tudok fogyni?

Így le tudok fogyni?

Figyelt kérdés
Le tudnék úgy fogyni, ha napi 1x ennék főtt kaját, 3-4x pedig dinnyét? + futni járok heti 3-4 alkalommal

2014. júl. 8. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
aza napi 1x fott kaja ha kitesz 2000kcalt akkor ketlem, dinnye pedig tele van fruktozzal.a futas jo, de a evest szet kell osztani, es nagyobb legyen a energia elhasznalas mint a bevitel
2014. júl. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A fott kaja alatt azt ertettem, h pl. egy szelet csirkemell egy kis rizzsel, vagy egy tányér zöldségleves.. :)
2014. júl. 8. 21:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze letudsz. Csak leépíted az izmaidat, kimerült leszel és löttyedt plusz vitamin hiányos. Egyébként teljesen rendben van amit kitaláltál.
2014. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A dinnye hizlal mint a franc és hihetetlenül megemeli a vércukrot. Ez biztos mert apám imádja a dinnyét eszi is rendesen és majdnem inzulinra kényszerült és 100% hogy a dinnye miatt, orvosi tény ez. Nem értem mi ez a hülyeség mai pár éve megy hogy a dinnye nem hizlal mert csak víz meg jó diéta. Baromság, ez üzletpolitika semmi más!

A futás jó de mellé végezz erősítő edzést is hogy ne izomból menjen le.


Kaja kerüld a szénhidrátokat de legfőképp a fehér lisztes dolgokat. reggelizz, ebédlej, vacsorázz, egyél kevésbé zsírosabb ételt, minél több fehérjét, és kerüld a cukros kajákat, főleg a nasikat, fogyassz sok folyadékot és figyelj oda hogy naponta több kalóriát égess el mint amennyit megeszel. Ezt nem lehet pontosan kicentizni de nagyjából meg lehet saccolni.


Én sokat mozogtam, fegyencedzés, kocogás, lépcsőzés, plusz a munkahelyi átlag 4-5 km gyaloglás 8 órás időben eloszlatva. Eredmény: közel 10 hónap alatt 25 kilós fogyás de inkább több, pontosan nem mértem az elején. Cukros ételeket, elhagytam, nagyon ritkán megeszek 2-3 kocka csokit és ennyi, rendesen étkezem, rendesen iszom, mozgok és odafigyelek magamra!

2014. júl. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dinnye helyett ihatsz cukros vizet is, ugyanaz lesz az eredmény, amit előttem is írtak. Hülyeség, amit kitaláltál. Diétázni nem úgy kell, hogy kipattan a fejünkből valami hülye étrend, nem is úgy, hogy a Blikkből nézünk diétát. Diétázni úgy kell, ahogy a sportolók is csinálják, ebből indulj ki.
2014. júl. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Télen honnan fogsz majd dinnyét venni?
2014. júl. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!