Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A striákat a combomon mivel...

A striákat a combomon mivel tudnám eltüntetni vagy legalább halványítani? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, 165cm és 63kg (jelenleg is fogyókúrázom, 68kg-ról kezdtem, szóval már -5kg-nál tartok és nem is szeretném abbahagyni a célig ami olyan 57-58kg körül van) De van viszont egy nagy problémám. Jól látható és elég sok úgynevezett stria van a combom külső illetve belső részén is. Gondolom, ez egyrészben a hormonális változásoktól is keletkezhetett, de főleg a súlyfeleslegemtől. Szóval, mint mondtam, jelenleg is fogyókúrázom, ha elértem a célomat akkor nem fognak visszahúzódni ezek a striák? Mert iszonyatos nagy önbizalomhiányom van miattuk és utálom őket. És nagyon szívesen elfogadok tippeket, tanácsokat, gyógyszereket, krémeket, kenőcsöket, pakolásokat AKÁRMIKET amik valakinek beváltak.
2014. júl. 8. 22:56
 1/5 anonim válasza:
Nekem a szolárium halványitotta, oedig kb 5x voltam eddig :)
2014. júl. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eltűnni sajnos soha nem fognak, én férfi létemre vagyok tele velük, hála a bőrgyógyász nagy tudományának, hogy szteroidokkal tömött 14 évesen. Vannak orvosi kezelések rá magánrendelőkben, de azok is csak halványítják, úgyhogy sok értelme nincs, mert idővel úgyis elhalványodik. A szoláriumot még nem próbáltam, de kipróbálom, hátha tényleg használ, úgyis fehér a bőröm.
2014. júl. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én épp most kísérletezgetek mindenféle házi pakolásokkal, hátha segít rajtam valamelyik. Sokat olvasgattam utána angol nyelven is. Amikkel többször is találkoztam:

-ricinusolaj

-kókuszolaj

-citromlé

-krumpli leve

-Aloe vera


Én egyelőre az első kettőt alkalmazom, de lehet kipróbálom a többit is más területeken, mivel elég nagy terjedelembem striás a bőröm. :/

Egy próbát szerintem megér! :)

2014. júl. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

renkarnációval tüntethető el.

vagyis a következő életeben gyerekként figyelmezteted a szüleidet-feltéve,hogy embernek születsz-hogy anya-apa ember gyermek vagyok,nem vágó sertés,ezért légyszíves ne tömjetek disznótáppal,mert szét fog repedni a bőröm.

a stria gyógyíthatatlan,egy sebhely,szétrepedt bőr,az egyeletlensége és a felületi jellege miatt műteni sem lehet.

az bizony olyan marad,csak kifehéredik.

2014. júl. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó: sose voltam kövér. Csal egy nyáron hirtelen sokat nőttem és tele lett vele a combom. Ez van el kell fogadni.
2014. júl. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!