Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A folyamatos fogyás-hízástól...

A folyamatos fogyás-hízástól lett pár csík a hasamon! Tanácsokat szeretnék kérni, hogy ezt hogyan tudnám eltüntetni vagy halványítani?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 07:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a jojódiétát, táplálkozz kiegyensúlyozottan és normálisan.
2010. dec. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem erre vagyok kíváncsi kedves kommentelő hanem h mivel tudnám eltűntetni a csíkokat!
2010. dec. 9. 09:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Eltüntetni lehetetlen, halványítani olajos testápolókkal esetleg.
2010. dec. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Semmivel, maguktól elhalványulnak idővel. Vehetsz drága kencéket rá, de attól nem lesz számottevően gyorsabb a halványulás. Olyan mint a nátha. Egy jófej doki ismerősöm mondja erről, hogy ha kezelik, hét nap, ha nem, egy hét alatt múlik el... :) Nos, a striára ez ugyanúgy igaz. Kb. egy év alatt teljesen kifehéredik, ha foglalkozol vele, ha nem.


26/N

2010. dec. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem tudod eltűntetni max halványodni fog. és a hízástól alakult ki mivel megnyúlt akkor a bőröd. én tinikoromban hízam meg, kialakultak a csíkok (derekmanál és a belső combomon) már több mint 10 éve vékony vagyok és mégis ottmaradtak (szerencsére nem piros, szóval nem annyira feltűnő)
2010. dec. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elvileg mezoterápiás kezeléssel lehet őket halványítani, de ezt minél korábban végzed el, annál hatékonyabb. Aztán ami hosszú távon megoldás lehet: mivel valószínűleg gyenge a kötőszöveted (azért lettél striás), a terhességtől még majd extra sok csíkod lesz és vissza sem fog rendesen húzódni a bőröd. Azt érdemes utána megplasztikáztatni, ilyenkor az orvosnak ugye ki kell vágni a bőrből, és azt a részt fogja kivágni, ami csúnyán striás.

De ez még sokára lesz :D

2010. dec. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy véglegesen eltünne bármitől is? Kis mennyiségben jól elhalványul,de ha olyan csíkos mint az én hasam(mint a zebra),akkor egy életre megmarad. Habár én szültem..
2010. dec. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!