Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le tartosan,...

Hogyan fogyjak le tartosan, ha itthon peksuti van csak?

Figyelt kérdés
A kedves csaladom hazajon a bevasarlasbol..mit vettek: csokit,gumicukrot,tortat,fagyit,bagettet.. nem ertik meg hogy ez szinte dragabb mint az egeszseges etelek. Hogyan gyozzem meg oket,hogy legalabb Én kapjak normalis etelt? Vagy hogyan fogyjak tartosan total szenhidratfuggo vagyok az eletem sivar a csokika nelkul... Mar az agyam szerint is ez a helyes,a gondolkodasom sem az igazi :( 157/68 18/L akinek nagyon elege van
2014. júl. 9. 17:57
 1/4 enkerekelnezest válasza:
Menny te bevásárolni vagy menny velük amikor vásárolnak Beszélges el velük hogy neked ez nagyon fontos lenne hogy egészségesen étkez De azért gondolom főtt ételeket is csak esztek nem csak édességet
2014. júl. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ma peldaul zacskos paradicsomlevest és milanoit,ami nem is baj ha a tobbi etkezesre nem ilyen ch bombak lennenek
2014. júl. 9. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Így esélyed sincs lefogyni még pár év és vered a 80-at, ez teljesen biztos. Zacskós paradicsomleves milánói.? Ez szerinted rendben van.? :) Nem a családod tehet róla hogy ilyeneket eszel, hanem csak is te egyedül.


Napi 100g fehérje (hús, tojás) 130g szénhidrát (rizs, t.k kenyér, zabpehely) párolt zöldség hegyek minden étkezéshez, multivitamin és minimum 2 liter víz. Ez elosztva napi 5-6 kajálásra. Heti 3 edzés keményen hogy fájjon. Hasizom mindennap. Multivitamin reggeli után.

Fehérje azonnal edzés után hogy ne legyen izom leépülés.


Erre az étrendre 3 hét alatt át tudsz állni és szokásoddá válik az egészséges kajálás. A csoki meg a sok hülyeség már nem fog hiányozni. És nem kell éhezned sem, a sok sok zöldség vissza billenti az inzulin termelésed a normális kerékvágásba. Az izmod erős lesz és zsírt fogsz égetni és lesz belőled egy jó alakú egészséges csaj.


Van rajtad felesleg vagy 15 kiló a fenti kajálással 5-6 hónap alatt leadod, jól fogsz kinézni és könnyebb lesz a mozgás is. Ez a véleményem. Minden jót.

2014. júl. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
50%
én elkezdtem lekövérdisznózni anyámékat, mondjuk azóta én is főzök magamra :/
2014. júl. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!