Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon tönkretettem a fogyókúr...

Nagyon tönkretettem a fogyókúrámat?

Figyelt kérdés

17/L

reggelim: 50g párolt csirkemell, 1 paradicsom, fél paprika, 2 tojásnak csak a fehérjéje


ebéd: 60g párolt csirkemell,100g párolt zöldség,

és utána ettem tejberizst(180 g) igaz diétásan volt elkészítve, de már régóta nem ettem semmi fincsát és nagyon nem bírtam már.


2014. júl. 10. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogyis, egy tejberizstől nem fog kárba veszni egy egész fogyókúra, főleg hogy még nincs olyan késő, szóval még az egész napos tevékenységeddel el is égetheted. Persze ma már ne lehetőleg egyél ilyen szénhidrátos, keményítős dolgokat, de ne is aggódj miatta, ettől nem fogsz visszahízni :)
2014. júl. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy étkezéssel nem lehet egy diétát tönkretenni.
2014. júl. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Azzal sem tennéd tönkre, ha valamelyik étkezés helyett minden nap tejberizst ennél.
2014. júl. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elnézve a többi étkezésedet, nem tehettél tönkre semmit, s ha még ennél este egy kolbászos rántottát zöldségekkel, különösen jót tennél... A szénhidrátbomba kevésbé jó, de még mindig jobb, mint koplalni.
2014. júl. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!