Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tönkre tettem a fogyókúrámat?

Tönkre tettem a fogyókúrámat?

Figyelt kérdés

19/l

sajnos ma sokkal többet ettem a szokottnál.

reggelire ettem 100g pulykasonkát, 60g párolt csirkét, paprikát és paradicsomot


tízóraira ettem 4 db abonettet


ebédre ettem 100 g párolt zöldséget( répa, karalábé, karfiól, brokkoli) 70g párolt csirkemell

sétáltam 80 percet.

vacsira és sajnos itt rontottam el 120g zöldségfelfújtat, igaz nem volt benne liszt, olaj, tej és tejföl de nem kellett volna megennem

utána futottam egy fél órát


2014. ápr. 7. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Minek kérdezed meg minden nap???

Minden nap ugyanazt eszed, ez baromira kevés, Te anorexiás vagy, és sajnos nem tudod.

Hidd el, nagyon tönkre fogod vágni magad, én is voltam tudom hogy milyen. De lelkileg jobban belebolondulsz.

Menstruálsz még?

2014. ápr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Te hülye vagy már bocsi. Most kérdezem meg először mond meg minek kérdezném meg ugyanazt kétszer annak meg mi értelme lenne. És honnan veszed hogy anorexiás vagyok....
2014. ápr. 7. 19:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt gondok vannak, de nem az étrendeddel, hanem veled. Egyáltalán nem ettél sokat, sőt ez eléggé koplalás kategória még ha te nem is érzed annak.
2014. ápr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!