Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék fogyni? Help,...

Hogy tudnék fogyni? Help, egyre csak hízok, és nem értem miért!?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja csak hízok, semmit nem csinálok pedig másképp mint előtte. Nem híztam még olyan sokat, de ha így megy tovább akkor elég gáz lesz a helyzet. Már nőtt háj az oldalamra, combom is nagyon hájas, csúnya, a felkarom is hájasodik.


Fogyni pedig nem tudom hogyan lehet, nem én döntöm el hogy mit eszek, azt kell ennem amit főznek itt.

Szoktam minden nap néhány órát biciklizni is.


Mit tehetnék szerintetek? 5-7 kilót kéne fogynom jelenleg.


2014. júl. 10. 13:59
 1/2 anonim válasza:
Menj el a háziorvosodhoz. Ő majd ad beutalót vérvételre. Szerintem a pajzsmirigyeddel lehet baj, de más betegség vagy gyógyszer is állhat a háttérben.
2014. júl. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 barzsu válasza:

Igyál zöld teát! De csak az igazi a jó, ne vegyél méregdrága filterest, mert abban csak por van, amit összesöpörtek a gyártás folyamán, semmit se ér.

Kínai vagy vietnami kereskedőknél kapható, fél kiló ára 1200-1500 Ft. Ez egy nagy zöld zacskó tea. Gondolj bele, a filteresben van kb 40 gramm és 5-600 forint az ára.

A zöld tea zsírégető hatású és szabályozza a szénhidrát anyagcserét.

[link]

Ezt a könyvet ajánlom, én könyvtárból hoztam ki.


A másik javaslatom az a paleo étrend. Nagyon szépen fogyaszt és közben nem kell éhezni. Röviden: semmi gabonaféle és semmi cukor.

[link]

[link]


Sok sikert!

2014. júl. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!