Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy legyen ilyen alakom /...

Hogy legyen ilyen alakom / mit csináljak hogy elérjem?

Figyelt kérdés

[link]



Hát ez lenne a kivánt alak.. Hogy lehet valakinek ilyen vékony combja ?? Szerintetek hogy csinálja ?



2014. júl. 10. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Először is ennek gorbék a combcsontjai. Végy egy nagy labdát, tedd a combjaid közé, majd erős kötéllel kösd össze a térdeidet, hogy érintkezzenek. Ezt az állapotot tartsd meg kb. 1 évig. Ezalatt az idő alatt ne menj ki a napra, mert sötétedik a bőröd és lehetőleg csak ugrálva közlekedj, naponta csak 2 l tejet ihatsz. És be fog következni a csoda.
2014. júl. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ne itt szórakozz már jólvan ? Én a súlyfeleslegnéküli testére vagyok kiváncsi nem pedig az angolkoros lábaira de ezt gondolom te is tudhatod csak szegénykém nagyon unatkozhatsz és nem volt jobb dolgod mint ilyen hülyeséget irni pont ide méghozzá-.- !!
2014. júl. 10. 20:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Alkat és genetika kérdése. Másrészt diétával és Callanetics-el elérhető. Ha nem engedi meg a genetikád akkor semmivel sem fog menni, csinálhatsz bármit.
2014. júl. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ilyennek kell szuletni.
2014. júl. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a csaj testzsír százaléka kb 16-18.

megméred a magadét is ,így lesz egy kiindulási alapod.

aztán addig diétázol meg edzel,amíg a tied is le nem megy 16% körülire.

ennyire egyszerűen.

2014. júl. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Öhmm Hát elvileg kiszámoltam és 11.25 jött ki de az lehetetlen szerintem hozzá kell tennem hogy interneten számoltam ki. Hogy lehet ezt pontosan kiszámoltatni ?

És milyen diétát ajánlotok a tetzsírszázalék ellen ?

2014. júl. 13. 10:13
 7/7 A kérdező kommentje:
Kiszamoltattam orvossal és 14.7 a teszsirszazalekom. Úgy latszik hogy a genetika kozbeszol :/
2014. júl. 28. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!