Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg keveset eszem 14/F?

Tényleg keveset eszem 14/F?

Figyelt kérdés

Mindenkitől azt hallom, hogy milyen keveset eszem, meg hogy anorexiás vagyok, stb...


A súlyom egyébként 56 kg

Magasságom: 174-175 cm


Amiket enni szoktam:

Reggeli: Valamilyen TK kenyér, általában:

Vajas, szalámis

Vajas, Sonkás

Májkrémes

Ehhez megy rengeteg zöldség, és kakaó (nem az az előre elkészített bolti szemét)


Esetleg lecsó


Tízória:

Bármilyen gyümölcs, legtöbbször: Szilvák, Alma, Barack és banán.


Ebéd:

Amit a szüleim főznek, sajnos elég gyakran egészségtelen ételt, így ha pizza van akkor csak 1-2 szeletet, de ha csirke vagy egyéb van akkor az adagomat megeszem. Leves szinte mindig van, általában zöldségleves vagy pedig gulyás. Ezt is megeszem, de a gulyást kenyér nélkül. A krumplit sem piszkálom félre.


Tízórai:

Ha megéhezem, de nem szoktam akkor általában azt amit tízóraira, kéthetente lecsúszik egy-két gombóc fagyi is.


Vacsora:

Általában rántottát eszem zöldségekkel: Hagyma, paprika,uborka, paradicsom sonka

Ugyanígy szoktam tükörtojással

Juhtúró salátával

Két darab kis virsli salátával, egy kis juhtúróval

Görög saláta öntet nélkül

Csirkemell


Amit szoktam edzeni:

Kétnaponta edzek, szoktam futni (5 km), karra súlyzós (súlyzó, néha konzerdobozok) edzést, lábra pedig guggolást a bodybuilder.hu alapján előállított edzéstervel


2014. júl. 11. 09:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igen. Tele van zöldséggel, abban meg alig van energia, ellenben fehérje alig. Ez ekte fogyókúrás étrend, csak 56 kilóra hova? Ez már egészségtelen.
2014. júl. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint ez az étrend súlycsökkentéshez szuperál, ellentétben ha te edzel akkor többet kellene enned, legfőképp a fehérjebeviteled kevés.
2014. júl. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A ló másik oldala. 14 évesen, ez-meg az mennyire egészségtelen... Élj, élvezd az életet, ne legyél savanyú!!!!
2014. júl. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Bocsi, a hülye kérdésért, de akkor mit kéne ennem?
2014. júl. 11. 10:00
 5/19 anonim ***** válasza:
Én is így eszem, de én 29 éves nő vagyok. Neked ez lehet, hogy tényleg kevés.
2014. júl. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha ezekből rendes adagot eszel, akkor az nem kevés kaja. De egyikhez sem írod, hogy mennyi az adag.
2014. júl. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Mindent! Jóízűen, élvezettel! Nem tilitolizni, hogy ez egészségtelen, ez meg ilyen, ez meg olyan. Az egészségtelen ételeket úgysem tudod kivédeni 2014-ben, én 30 fölött vagyok, és most kezdem a tudatos szelektálást. 14 évese MINDENT megettem! És szép, nagy egészséges felnőtt lettem:) Az viszont tényleg egészségtelen, ha fejlődőben lévő szervezettel szelektálsz! Persze azért van egy határ, de attól téged nem féltelek, hogy átlépnéd. Hús, zöldség, és a tészta sem az ördögtől való....
2014. júl. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kevés, jónak tűnik, persze az is számít, hogy ezekből mennyit eszel. De nyilván annyit, hogy jól lakjál vele, hiszen nem fogyózol.

Valóban vékony lehetsz, de szerintem csak azért mert fiatal vagy még nagyon (bocsánat, de szinte még gyerek). Ahogy idősödsz, biztosan fogsz erősödni.

2014. júl. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
44%

egyel meg mindent ami eled kerul.


egeszsegtelen? Xard le, azon majd aggodsz akkor ha 30 eves leszel es el leszel hizva :)

2014. júl. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ez nagyon kis súly, túl vékony vagy. Egy fiúnak főleg nem árt az evés, ebben a korban pedig még nagyobb szükséged van rá, mert még növésben vagy!


Hogy mit egyél? Bármit!

Pl. Görög saláta öntet nélkül? Miért öntet nélkül? Önts le jól, egyél mellé sajtot is!

Gulyás kenyér nélkül? Nem kell fogynod, egyél mellé kenyeret!

Tízóraira ne csak gyümölcsöt, egyél mellé egy sütit vagy müzlit vagy nápolyit. Úgy viselkedsz, mintha 90 kiló lennél...


A mozgást nem kell abbahagyni, az nagyon jó! Biztatlak, eddzél! De mellette sokkal többet egyél.

;) 16/l

2014. júl. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!