Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék a súlyomból...

Fogyni szeretnék a súlyomból mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon sok felesleg van rajtam..baromi magas a testsúly indexem(53-56), de nem tudom hogy kezdjem el.. sajnos ön bizalomból és kitartásból kevés van ... és az a baj hogy sokszor éttrendhez vagyok kötve (kollégium)..nem tudom mit tegyek..rá adásul ha nagyon keveset eszem akkor ki fehéredek és nagyon rosszul érzem magam és fáj a fejem. Probálkoztam már kondizással de az se jőtt be.. segitséget kérnék hogy fogyhatnék úgy hogy közben a tanulással is tudjak foglalkozni(napi 7-14 tan óra melett )

2014. júl. 11. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:

fogyni akkor fogsz ha kevesebb kaloriat viszel be mint amennyit felhasznalsz.


Ebbol az kovetkezik hogy vagy a kaloriat csokkented, vagy a felhasznalast noveled, vagy mindkettot egyszerre.


Tehat egyel kevesebbet, mozogj tobbet es fogyni fogsz.


Nem nagyon keveset kell enni, hanem kevesebbet. A fejfajas meg a rosszullet az alacsony vercukorszint miatt is lehet.

2014. júl. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el a sárga kapszula ingyenes ebookot. Ha ennyire érzékeny vagy a kaja hiányára, akkor fokozatosan csökkentsd a szénhidrátot. Kezdetnek pl. hagyd el a cukris dolgokat, és a.fehér lisztet, péksütiket.
2014. júl. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jól írta elsőke,ha kevesebbet ennél,már attól is lefogynál,
2014. júl. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon keveset eszel, akkor koplalsz; még jó, hogy ilyenkor rosszul vagy.


Kezdésnek:

Vizet igyál, cukros és édesítőszeres löttyök nem kellenek

Nincs nasi

Akkor egyél csak, ha éhes vagy

Legyen napi rutinod

Aludj 7-8órát minimum

Péksüti helyett legyen szendvics vékony rozsos, tönkölybúza vagy hasonlóan alacsony GI-indexű lisztből készült kenyérből, hús és zöldségek (ezek adják a nagyját, a kenyér csak annyi legyen, hogy össze tud fogni a belső dolgokat) felhasználásával.


Főétkezésekbe mennyi beleszólásod van?

Tudsz főzni? Legalább kemény tojást, rántottát összedobni?

2014. júl. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Suli időben 3 étkezésbe nincs bele szolásom.. Meg az a baj hogy leginkább délutän 2-3 óra kőrűl tudok ebédelni ezért reggeli és ebéd kőzőtt muszáj ennem mert nem birnám. Főzni nem tudok mert nem tudom az elektromos főző lapot kezelni..
2014. júl. 12. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!