Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyerek korom óta kövér voltam...

Gyerek korom óta kövér voltam utálom magam! Melyik jó módszer?

Figyelt kérdés
Szeretnék tanácsot kérni hogy én 165cm magas és 30 kg túlsúlyom van.(nem túl jó) tudom, szerintetek mi a legjobb fogyókúra illetve edzés?. Otthon végezhető edzések közül melyik a legjobb dvd? Tudom a szabályt már hogy kevesebb kaja több mozgás éppen ezért érdeklődöm. Válaszokat előre köszönöm!

2014. júl. 12. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Elolvasod "A sárga kapszula" c. könyvet, ingyen letölthető és máris professzor vagy a fogyókúra témában (is). Ennyi :)
2014. júl. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kössz:)
2014. júl. 13. 01:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem Billy Blanks videói jöttek be szeretem is csinálni meg megy is le a felesleg szépen.
2014. júl. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Billy Blanks tényleg nagyon jó, én is ezt űzöm rendszeresen. Ha gyerekkorod óta kövér vagy akkor nyilván ha visszatekintesz akkor láthatod hogy milyen étkezés vezetett idáig. Hát azt ne űzd tovább. Egyébként igyál sok zöldség és gyümölcslevet és vegyél vissza a húsfogyasztásból. És barátkozz meg a zabpehellyel. Vízben főtt zabpehely almával tökéletes reggeli, feltölt energiával több órára.
2014. júl. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja és nem a bolti zöldség meg gyümölcsleveket kell inni, hanem otthon szépen saját kezűleg leturmixolni, smoothie formájában.
2014. júl. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!