Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ettől szépek...

Szerintetek ettől szépek lesznek a lábaim?

Figyelt kérdés
Napona 100 lábujjhegyen guggolást csinálok és 100 ilyen lábujjhegyen nyújtozást (nem tudom minek mondják , a lényeg , hogy páros lábbal lábujjhegyre állok a lehető legmasabbra nyújtózkodok és 10 mp-ig megtartom) meg 25 kitörést . Szerintetek ettől szép lábaim lesznek ? Azért csinálom , mert most duci lábaim vannak és vékonyat szeretnék . Ezek a gyakorlatok jók hozzá ?

2014. júl. 13. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a lábadat edzed, nem fogsz onnan fogyni, csak izmosabb lesz. Amitől persze szebb lesz a formája. Ha fogysz, az egész testedről fogysz, az alkatodtól függő arányban. A legtöbben nagyon nehezen fogynak le a lábukról, de ez független attól, hogy edzik-e a lábukat vagy sem.
2014. júl. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
Hát ha megtudod majd azt csinálni mint a csaj a Titanicban akk én leszek az első aki lábat csókol neked. Egyébként ha lábra gyúrsz lábról fogysz.
2014. júl. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincsen helyi fogyás. Egy kis izmot növeszthetsz magadnak, de a zsír alatt nem fog látszódni.
2014. júl. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó : Nem olyan zsírosak a lábaim . 154 cm-hez 40 kg vagyok , szóval nem vagyok kövér csak szerintem formátlanok a lábaim és ezért akarom , hogy nézzenek ki valahogy .
2014. júl. 13. 21:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát bakker te írtad, hogy ducik a lábaid...
2014. júl. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De a duci nem egyenlő azzal , hogy egy dagadt disznó vagyok tele zsírral . Hiszen cérnavékony embereket is lehet látni hozzájuk képest aránytalanul duci lábakkal .
2014. júl. 14. 07:33
 7/9 anonim ***** válasza:
A duci azt jelenti, hogy zsir van rajta. Tornazassal nem lehet eltuntetni a labrol a zsirt.
2014. júl. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
de fogyhatsz róla több izom gyorsabb vérkeringés anyagcsere kezdetnek megfelel de emelj majd rajta és igen leehetnek szép lábaid csak egyél rendesen legalább 1800 kcalt naponta
2014. júl. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat !
2014. júl. 14. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!