Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti hogy bírjátok ki, hogy nem...

Ti hogy bírjátok ki, hogy nem méricskélitek naponta magatokat?

Figyelt kérdés

Nekem muszáj. Nem akarom, de minden reggel el fog a kísértés, és ráállok a mérlegre. Viszont van, hogy többet mutatom (tudom, hogy normális az ingadozás). Ilyenkor teljesen megőrülök, bepánikolok, és aznap szinte alig eszem.


Hogy csináljam, hogy heti egyszer méreckedjek? Nektek hogy megy?


2014. júl. 13. 23:47
 1/10 anonim ***** válasza:
en havi egyszer mérem magam, nincs mérleg es baratnomhoz jarok :D
2014. júl. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Minden hétfőn felkelés után van súly mérés. Naponta nincs értelme.
2014. júl. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is naponta ráállok, nem tehetek róla:D De én nem bánom, mert annó úgy híztam el, hogy hónapokig nem álltam mérlegre és nem is tudtam mennyit híztam. Így inkább minden nap ráálok, hogy tudjam, hogy minden rendben. De nálam is van, mikor az agybaj kerülget, pl. most menstruálok és több vagyok 1 kilóval, mint 2 napja. Tudom, hogy csak víz, de zavar.
2014. júl. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is ráállok, de csak úgy megszokásból. Nem pánikolok és nem őrülök meg, pláne nem koplalok, mert az hülyeség. Max egy fél órával többet bicajozok. Ha annyira zavar ez a "kényszer", akkor szokj le erről is úgy, ahogy feltételezem a csokiról leszoktál :)
2014. júl. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Én 1-2 hetente méregetem magam csak. Simán ki lehet bírni, ha van a súlytartás mellett életed. :D
2014. júl. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Dobd ki a mérleget :)
2014. júl. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs mérlegünk. Csak orvosi vizsgálatok alkalmával mérem magam. Kb évente egyszer.
2014. júl. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan nagy baj az, én is naponta mérem magam reggel, de egyszerűen jobban érzem magam ettől, motivál, és jól esik ha lemegy akár 100 gramm is. Ezelőtt sosem mértem magam, éppen azért mert nem tudtam szembesülni azzal, hány kiló vagyok, úgy voltam vele hogy amit nem tudunk, az nem létezik...így nálam nagy lépés volt már az is, hogy ráálltam a mérlegre. így nem érzem rossznak a naponta mérést.
2014. júl. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 20:32

Nálam is ugyanez!

Mikor hónapokig nem álltam rá, tudtam, hogy baj van, de nem sejtettem mennyire. Gondoltam na, olyan 65 körül... Aztán mikor rááltam, még leírni és szégyelem, 72 kiló voltam!! Ha rááltam volna hamarabb sosem jutok el addig. Szóval nem baj az, engem is motivál még 10 deka is.

2014. júl. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne szégyelld, én örülnék a 72-nek :D De igen értem, vagyunk páran így szerintem :)
2014. júl. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!