Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 30-40 perc intenzív...

Napi 30-40 perc intenzív szobabiciklizés mennyibe járul hozzá a fogyáshoz?

Figyelt kérdés

54 kg vagyok és szeptemberig szeretnék kb 4 kg-t fogyni természetesen odafigyelve a táplálkozásra is, mondjuk ezzel nem lesz gond mert nagyon egészségesen élek. :D

Szóval a szobabiciklizés, Norbi torna, felülésezés mennyit dob a fogyáson?

Előre is köszi a válaszokat! :)



2014. júl. 15. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:

A szobabicikli az kimondottan jó aerob mozgás és hatásos. Csak arra figyelj hogy legalább 40-60 perc legyen és megállás nélkül.

Az a jó tempó ha például kérdeznek tőled valamit bicajozás közben és akkor még tagoltan és érthetően levegőkapkodás nélkül tudj válaszolni

Ezzel még nem esel át a ló túloldalára tehát a kardi tartományba és itt égetsz a legjobban zsírt mert a mozgás enyhén folyamatosan intenzív.

Szóval csak ajánlani tudom. A felülés az szinte semmit nem dob a fogyáson, az izom erősítő és időben nincs meg a folyamatos intenzítás ami kiváltaná a zsírégetést.

Ha esetleg szeretsz gyalogolni az ugyan olyan jó söt mint a bicaj. Erre is érvényes ami a bicajra :)

2014. júl. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm! :) a felülést inkább "formálás" céljából csinálom :D
2014. júl. 15. 12:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Jól is teszed én is mindig hasizmozom :)

Sok-sok sikert.!

2014. júl. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!