Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a leghatékonyabb...

Melyik a leghatékonyabb modszerre a fogyókurának?

Figyelt kérdés
Szeretnèk lefogyni 20 kg-t. Lányommal a terhessègem alatt felszedtrm pár kg azóta szaladnak rám a kg.50kg-mal kezdtem a terhessèget.Azóta már mindent kiprobáltam felülès biciklizès zöld kávè kspszula ami zsirègetö ètrend kiegèszitö is egyben.Mit javasoltok?bármi èrdekel de ami gyors ès hatásos is
2014. júl. 15. 21:42
 1/2 Kraller Erik ***** válasza:
Hát én a leggyorsabban 2 hónap alatt adtam le 13kilót azt pedig úgy értem el hogy kizártam az étrendemből minden kenyeret,pésütit,édességeket,rágcsákat,üdítőket...stb és 2 naponta ugrálóköteleztem 25percet....ez hatásos volt de ez nem a leggyorsabb most volt egy keményebb tanulás időszaka és visszaszedtem 6kilót és még az előzőből maradt egy kevés amit eddig 4hét alatt a 6 kilót lazán leadtam ezt pedig táplálékkiegészítőkkel tettem vagyis az előző bevált technikához hozzáadtam a fehérjeport ami nagyon megkönnyítette a dolgom az előző alkalommal csak zöldségeket ettem meg tojást meg húst de a fehérjepor a csúcs megiszom eggyet reggel egy rántotta mellé egyet délben a csirke mellé és egyet lefekvés előtt nagyon hatásos (persze mellette ugyanúgy ugrálókötelezem) nekem ez a bevált recept remélem tudtam vele segíteni :)
2014. júl. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Intervall edzés
2014. júl. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!