Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek neki a fogyókúr...

Hogyan kezdjek neki a fogyókúrának és az edzéseknek? Bőv lent

Figyelt kérdés

sziasztok!

160cm vagyok, nos ehhez a testsúlyom 53kg..Minden napi üdítők, a pizza és gyorskajáldák .. Na szóval rátérek a lényegre. ami engem zavar, az a Karom,hasam,combom,illetve szinte minden testrészem. nem mondom azt hogy dagadt vagyok,mert nem így van, ruhába egész normálisan nézek ki..viszont a 46-47kg lenne szerintem ideális nekem, szeretnék fittebb lenni,de a felesleget leszeretném adni mindenféleképpen. viszont nincs pénzem konditeremre, se különböző speciális ilyen-olyan étrendekhez sem, és azt olvastam hogy a futástól a felesleg végül is izom lesz..na most én ettől félek,mert eléggé széles a hátam (A sok úszástól régen) sokat tornáztam atlétikáztam, és izmosodtam ám eleget,viszont ha ez a háj ami rajtam van izommá fog alakulni, szerintem elég csúnya látvány lesz belőle...

minden tanácsot elfogadok, előre is köszönöm.

18L



2014. febr. 12. 21:32
 1/3 VWXYZZS ***** válasza:
majd meséld el, hogy kell a zsírból izmot varázsolni, mert nekem sajnos ez még sosem sikerült (gyanítom másnak sem)
2014. febr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Hagyd abba a szar gyors kaják és édességek zabálását. Kardió edzéstől nem fog átalakulni a zsír izommá, nem kell félned...
2014. febr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem. igy fogok tenni. szoval csak mentes ásványviz, és a napi adagomat kisebb adagokra fogom osztani,bár azt kell ennem ami van, szóvaal pörkölt ilyesmik....megprobálok kevésbé enni tésztás ételeket, és főképp zöldséget enni, és futok mellé.bár elég nagynak látom a karomat és a vádlimat is,remélem tényleg kisebb lesz és nem ellenkezőleg/:
2014. febr. 13. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!