Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok semmit?

Miért nem fogyok semmit?

Figyelt kérdés
A nyár elején kezdtem el edzőterembe járni, heti 3x másfél órát.Enni sem eszem fehér kenyeret, csokikat...stb.Mégsem fogyok semmit:/.Az edzőmnek mondtam is, erre ő azt mondta, hogy számolgassam a kalóriákat.Már több mint egy hete számolgatom és még mindig nincs változás.(Megjegyzem szerintem most hogy vezetem sem eszek sokkal kevesebbet ,mint mielőtt vezettem:/ olyan 1300cal)

2014. júl. 15. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:

[link] -Itt be tudod állítani és számolja szépen helyetted a kalóriát és a makrotápanyagokat is.


Egyébként lehet hogy súlyra még nem látszik, de az alakod már formálódik az izomtól, és annak is van tömege, tartósan biztos meg fog látszani a mérlegen is. Ha nagyon elkeseredett vagy próbálj fel néhány ruhát amiket régebben undorítónak tartottál magadon. (de azért fontold meg) :)


A kalóriaszámlálós tényleg jó, viszont gyorsabb, de macerásabb, ha odafigyelsz a makrotápanyagok arányára is (fehérje, szénhidrát, víz). Nem tudok konkrétat mondani, mindenki máshogy reagál ezekre, vannak akiknek a szénhidrátot kell lecsökkenteni, vannak olyanok akiknek a zsírt, hogy elkezdjenek fogyni.

Legtöbb embernél a szénhidrátot kell.

2014. júl. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát ha tényleg nem eszel fehér kenyeret édességet tészta féléket és mozogsz rendszeresen valaminek látszódnia kell nyár eleje óta :)állítólag minnél több a súlyfelesleg annál hamarabb indul meg a fogyás aki 4-5 kilót szeretne leadni mert annyi a súlyfeleslege annak állítólag nehezebb leadni mint egy 20kilós súlyfelesleggel küzdőnek 10 kilót...nem tudom rajtad mennyi a felesleg de ha mindent jól csinálsz előbb utóbb lesz eredménye csak ne add fel!
2014. júl. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindent, de tényleg mindent beleszámolsz amit egy nap megeszel, megiszol? Mert nem egy olyan kérdés volt már itt, ahol csak vakultam. Az illető beírja, hogy nem eszik szénhidrátot, csak fél kiló gyümölcsöt, és hasonlók. A legjobb az lenne, ha leírnád ide egy napi étkezésed, hogy nagyjából miből, mennyit és mikor eszel.
2014. júl. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kalóriákat azt számolgathatod, ha nem jó a fehérje és szénhidrát arány, plusz nincs zöldség meg multivitamin. Nincs rendben se az étkezésed se az edzésed. Ha rendbe lenne havi 3-4 kilóval kevesebbnek kéne legyél, koplalás nélkül. Ez teljesen biztos.

Töltsd le "A sárga kapszula" c. könyvet szánj rá 2 órát az életedből ha gondolod és mindent tudni fogsz a fogyásról. Mi a járható út és mi nem az.

2014. júl. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Abban a másfél órában miket csinálsz? Ha izmosodsz, ne is várj igazi fogyást a kilókban, mivel az izomnövekedés súlynövekedéssel jár.
2014. júl. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!