Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul? Miért...

Mit csinálok rosszul? Miért nem fogyok semmit?

Figyelt kérdés
4 hete kezdtem diétázni,igazából szinte mindent eszek,csak sokkal kevesebbet,mint eddig. Édességeket,üdítőket kihagyom,helyettük inkább vizet iszom és több zöldséget,gyümölcsöt eszem. Az első 2 hétben fogytam is 4-5 kg-t, (ami gondolom a víz volt) de azóta semmi. Naponta,max 2 naponta fél órát ugrókötelezek és fél órát kocogok. Elég nagy a túlsúlyom,szóval nem értem,hogy miért nem fogyok. :( 164/95
2014. febr. 9. 20:57
 1/2 anonim válasza:

Szia! Ha valóban odafigyelsz hogy mit eszel + edzel minden nap rendesen akkor ne aggódj, nem csinálsz semmit rosszul:)

Csak ne várd hogy egyik pillanatról a másikra csoda történjen:D Szépen lassan leadod majd a felesleget, ne aggódj. Ha úgy gondolod növelhetsz a napi edzések gyakoriságán/intenzitásán, ne feledd csak rajtad múlik!:)


Sok sikert és kitartást!

2014. febr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha az étrended teljesen rendben van, akkor a mozgásformán kell változtatni.


Futást ekkora túlsúllyal nem nagyon kéne erőltetni. Legyen inkább gyors tempójú séta 60 percig.

2014. febr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!