Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves lettem 170-175 cm...

13 éves lettem 170-175 cm között állok 65 kiló körül vagyok erőscsontozatom van hogy fogyhatok? Nem szeretnék ilyen test súlyban maradni

Figyelt kérdés
2014. júl. 15. 23:44
 1/3 Kraller Erik ***** válasza:
Ohh 13 évesen ne aggódj emiatt ha nem eszel sokat és nem eszel nasikat és egy kis időre kizárod a kenyeret meg a péksütiket..... és ha berendszeresítesz heti 3x intenzív sportot (foci,kosárlabda,kézilabda,ugrálókötél,futás) mondjuk másfél órát akkor nem lesz itt gond hamar lemegy a plusz :D én személy szerint az ugrálókötelet ajánlom mert ezt mindíg tudod csinálni egyedül nem kell hozzá senki és nem olyan megterhelő a térdedre mint a futás ;) remélem tudtam segíteni és HAJRÁ SOK KITARTÁST :d
2014. júl. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sok sport, kevesebb szemet kaja.
2014. júl. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A magasságodhoz nem rossz a súlyod, főleg, ha erős a csontozatod. Ha mégsem vagy elégedett magaddal, sportolj, tornázz, hogy izmosabb, ezáltal feszesebb legyél.
2014. júl. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!