Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy ha bár...

Lehetséges az, hogy ha bár mindennap tornázom és figyelek az étkezésre (de azért semmit nem vonok meg magamtól amit megkívánok) mégis 60 kilót mutat a mérleg? (164-165 cm vagyok)

Figyelt kérdés
Igaz 3 különböző mérlegen is mértem magam és mind a 3 mást mutatott. De lehetek úgy 60 kiló ha azt szokták mondani jól nézem ki,csinos vagyok, és ha azt mondom fogyókúrázom kinevetnek hogy mit akarok leadni?

2013. aug. 23. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor mire figyelsz az étkezésnél? Arra hogy nehogy mellé harapj? Ez így borzasztóan messze van a diétától.


A másik kérdésre meg igen a válasz, 60 kilósan lehet hogy nincs rajtad felesleg. Nem a kilók számítanak hanem a testösszetétel ami bármilyen lehet. Kicsit ostobaság lenne a mérleg miatt elrontani az alakodat, ha nem értesz hozzá és nem csinálod jól, simán csinálhatsz magadnak jojót meg hasonlókat.

2013. aug. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
dobjátok a kukába azt a mérleget ,inkább vegyetek tükröt
2013. aug. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2013. aug. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!