Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A tojásfehérje magába szívja...

A tojásfehérje magába szívja az olajat, ha abban sütöm?

Figyelt kérdés

És ha igen, akkor kb. mennyit?

(Ne haragudjatok, ha hülyeséget kérdezek, de fogalmam sincs róla.)


2014. júl. 19. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem szívja magába jobban,mint a teljes tojás,a sárgájával együtt. Csak sokkal rosszabb lesz. Nyugodtan eheted az egész tojást rántotta formában. Nem hízlal. Max ne egyél hozzá kenyeret
2014. júl. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Annyira nem kell rettegni az olajtól. A megsült tojást rakd egy papírszalvétára vagy papírzsebkendőre, az magába szívja az olajat.
2014. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csináld teflonba olaj nélkül
2014. júl. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Süssetek állati zsírban az jobb. Nincs benne a gyulladáskeltő omega-6.
2014. júl. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát jah,ott kezdődik,hogy ne használj olajat.

vagy kókuszzsírban,vagy állati zsírban süss.

2014. júl. 20. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam max. annyit, amennyit aláteszek :)

Tükörtojáshoz (nincs az az isten, hogy én kihagyjam a sárgáját, hisz az a finomabb és lágyabb) sokszor csak a serpenyőben előző alkalomról maradt minimális kis zsírréteget használom, de máskor sem teszek bele fél dekánál többet, de azt sem szívja fel. Ha zsíros rántottafélét akarok, ahhoz zöldség kell, pl. egy csomó hagyma, az már megoldja a dolgot :)

Zsír úgyis kell, ilyen picike mennyiségektől senkinek sem kellene félnie (én más típus vagyok, sok zsírt eszem és ezzel nincs is baj fogyásnál, sőt, csak a szénhidrát legyen alacsonyan).

2014. júl. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!