Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » High carb-low fat-raw vegan...

High carb-low fat-raw vegan hívők, vagytok itt?

Figyelt kérdés
Mit értetek el eddig ezzel az életmóddal?

2014. júl. 21. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha nem értem félre, akkor a nyersvegán életmódot kérdezed, én nem direkt, hanem bizonyos problémák miatt körülbelül 3 hónapja élek így, csak nyers gyümölcsöt és zöldséget eszem. Hogy mit értem el.. hát én fogytam vele pár kg-t, nemtudom hogy azért, mert nagyon alacsony emellett is a kalóriabevitelem, kb. 600-800 körül, vagy mindenkinek beválna.. én tudtam fogyni csokoládéevés mellett is, van akinek viszont magas szénhidrát mellett nem megy.

Neked kell kitapasztalni, hogy a tápanyagok összetételének nézegetésével jársz-e jobban, vagy esetleg bejön-e ez a nyersvegán dolog.


Privátban elérsz, 20L.

2014. júl. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

" azért, mert nagyon alacsony emellett is a kalóriabevitelem, kb. 600-800 körül, "


Ha ezt elmuveled meg par honapon at, garantalt a halal! :D Eszmeletlen, hogy mire kepesek egyesek... Legalabb olvasnal utana, mielott ezt a beteges taplalkozast masnak is ajanlgatod!

2014. júl. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Atsiklottam a "bizonyos problémák miatt" resz folott, lehet, hogy hogy neked muszaj valamiert ezt tenned rovid idon at, de akkor is fontos kiemelni, hogy ez nagyon nem egeszseges.
2014. júl. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dorcsuu ***** válasza:

Sokkal egészségesebbnek, erősebbnek érzem magam. Több az energiám, a fejem is tisztább és nem vagyok már olyan fáradékony. Jobban alszom, jobban eszem. Sokkal jobban figyelek az étkezésemre, arra, hogy elegendő mennyiséget vigyek be minden tápanyagból. Máshogy tekintek dolgokra, az iparra, a mezőgazdaságra, már össze tudom kötni a húst/tejet/tojást/zsírt/bőrt/tollat stb. az állattal. Tudatosan figyelek a környezetre, az állat- és növényvilágra és annak megőrzésére. Kiiktattam a "junk food"-ot és beiktattam a jógát. A hajam sokkal fényesebb és puhább. A bőröm egészségesen fénylik, a szemem csillog. A körmeim is egészségesebbek. Eltűntek a pattanásaim, az arcbőröm kiegyensúlyozott. Sokkal életvidámabb, élénkebb vagyok. Lelkileg is jobban érzem magam. Elégedettséggel tölt el, hogy nap mint nap segítem az állatokat, a környezetet és magamat is.


Nekem személy szerint nagyon sokat adott a vegánság, vagy jobban mondva a vele jövő életmódváltás. A tudatos étkezés rávezetett az egészséges életmódra, és pozitívan befolyásolta sok más területét az életemnek. Nem feltétlenül a veganizmusnak köszönhető ez, de az életmódváltásnak mindenképp. Mindenikek csak ajánlani tudom ezt az életstílust, az én életemet teljesen megváltoztatta. :))

2015. máj. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!