Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez jó kezdés egy fogyókúrához?

Ez jó kezdés egy fogyókúrához?

Figyelt kérdés

naponta a futásom:

-10 perc bemelegítő futás

-30 msp sprint, ahogyan csak tudok

-60 msp közepes futás

2 perc levezető kocogás ez 1 széria!!!!!

ezt 5-ször szoktam megcsinálni!!! és este 7-kor vacsorázok és utána csinálom végig a futó edzéstervemet!!

de este 7-ig azért eszek eleget... de nem annyit, hogy kibúkadjak :D és elkerülöm a chipset, nassolásra való kajákat, és a cukros italokat, de a kajákat sajnos nem tudom (eszek mindent)!!! és olyan 8-körül szoktam futni 9-ig, ez jó cél, hogy lefogyjak??????? tényleg nem tudom, hogy hogyan kezdjek hozzá... 1 éve kondizok, indent ettem, egészséges kajáktól elkezdve az egészségtelenig, és 17 éves fiú létermre 96 kg vagyok ez nagyon sok... az ösze állítot edzésterv jó lesz? Köszönöm a válazokat!! :)



2014. júl. 22. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az étrendeden nem változtatsz, nem.
2014. júl. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
például hogyan változtassak rajta??? reggelinél 4 szelet teljeskiörlésű kenyér valami felvágottal+vaj... ebéd: amit kapok otthon, este vlami zöldség, vagy saláta csirke mell.... ez miért nem jó?
2014. júl. 22. 14:47
 3/4 anonim ***** válasza:
A felvágottat, vajat szerintem kerüld ha fogyni akarsz. A vacsora jó, ebédre is célszerű lenne valami hasonlót enni:)
2014. júl. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
na és távra mennyi, amit futsz? mert 10 percig lehet lötyögni is (nem akarlak megbántani, csak magamról tudom, hogy bemelegítő futásnak elmondom az éppen kocogást is :D ) egy óra testmozgásnak meg elégnek kellene lenni naponta, ha rendesen csinálja az ember. az nem tiszta, hogy ebédre mennyit eszel, de a lényeg, hogy sose edd magad degeszre, meg h vacsorára már csak éppen egy keveset, azt is valami könnyen emészthetőt. én max levest vagy valami gyümölcsöt szoktam.
2014. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!