Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan foghatok le 1 hónap...

Csacsicsibe kérdése:

Hogyan foghatok le 1 hónap alatt 10 kg-ot? A 10 kiló fogyás látványos?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és 56 kg. 45-öt szeretnék nyomni. Föleg hasra de legalább combra akarok leadni.
2014. júl. 23. 03:26
 1/6 anonim válasza:
1 hónap alatt 10 kilót sehogy nem adsz le. Heti 1 kg-val számolj.
2014. júl. 23. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igaza van az 1. válaszolónak

Egészséges étrenddel és sporttal meglesz, de ne koplalj! ;)

2014. júl. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olvass inkább mesekönyvet vagy játssz a Barbiddal, de ne az egészségeddel!
2014. júl. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet szigorú léböjt kúrával, folyamatos orvosi ellenőrzés mellett ágyban fekve. Utána annyira gyenge leszel, hogy nem tudsz kikelni az ágyból, gondolkodni is alig tudsz, félig eszméletlen állapotban leszel, de persze lehet.
2014. júl. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy nem lehet leadni egy honao alatt tiz kilot.

Nem tudom láttátok e A Kövér Kamaszok Harc A Kilókkal cimű sorozatot... Ott voltak olyanok akik egy hét alatt 5 kg-ot adtak le és nem koplalatak csak egézségesen étkeztek meg rengeteget mozogtak azt mégse volt semmi bajuk.

2014. júl. 23. 21:46
 6/6 anonim válasza:
Igaz, de nekik volt is miből leadniuk, ráadásul ha olyan ütembe fogysz, akkor a böröd nem tudja követni és csak plasztikával lehet megcsinálni, hogy ne a térdedet verje. (az #1 voltam)
2014. júl. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!