Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lenne a legtökéletesebb...

Mi lenne a legtökéletesebb módszer arra, hogy a nyár végére 4-5 kilot tudjak fogyni?

Figyelt kérdés
Fiu vagyok, 18 eves es van egy kis "pocakom", amitol szeretnek megszabadulni, en 5 kilonal kevesebbre saccolom, gondolom ilyenre felesleges a fogyokura, de azert jol jonne egy ket jo tanacs, hogy mit es hogy csinaljak, hogy eltunjon :)

2014. júl. 18. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Hany kilo vagy, milyen magas, van-e sportmultad.
2014. júl. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
190 centi vagyok, 84-85 kg, eleg vekony vagyok csak a combjaim es a vadlijaim izmosak mert fociztam de egy fel eve abbahagyt, azota ugy folyamatosan felszaladt!Lett egy kis pocakom meg uszogumim , sajnos a focira nincs eleg idom, hogy ujbol komolyan csinaljam, ezert valami otthon vegezheto testmozgasra , esetleg dietas etrendre gondoltam, de mivel nem ertek ehhez szeretnem ha pontosan leirnatok mit kell csinaljak es milyen rendszeresseggel ahhoz,hogy leadjam a felesleget!
2014. júl. 18. 13:15
 3/5 VWXYZZS ***** válasza:
Fogyni akarsz diétázz. Ennyi.
2014. júl. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Milyen dieta?

Milyen testmozgast vegezzek melle amivel augusztus vegere lemegy ez a kis felesleg?

2014. júl. 18. 13:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyel kevesebbet, mozogj tobbet, ez a kulcs.


Mozgas az legyen valami hosszu, aerob jellegu dolog, nalad a futas is szobajohet, de a legjobb valamilyen HIIT jellegu edzes, olyan gyakran amennyire csak tudod.


A te sulyodbol 5 kilot leadni azert nem annyira egyszeru. De mivel van sportmultad ezert meg tudod csinalni. ha nem is augusztus vegeig, de mondjuk 2 honap az egy realis, jo cel lehet ra.

2014. júl. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!