Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez az étrend és...

Szerintetek ez az étrend és mozgás jó lesz, vagy változtassak? Többi lent

Figyelt kérdés
Majdnem egy hete elkezdtem a diétát,aminek az az alapja,hogy nem érzem jól magam a bőrömben,hiába nem vagyok túlsúlyos,kevés az izmom,sok a zsír.A diétám lényege,hogy sok fehérjét,viszonylag kevés szénhidrátot eszek,és kevés zsírt.De mégis mennyi fehérjét kéne fogyasztanom? 16 éves vagyok,és egyik oldalon azt olvastam,hogy tiniknek 1.5g/tskg fehérje és ugyanennyi ch kell. tehát én 65.5 kg vagyok tehát nekem mindkettőből olyan 100 g-ot kéne fogyasztanom.De általánosságban 2g/tskg fehérje és 1.5g/tskg ch az ideális.Pontosan nem számolgatom ezeket,de azért nagyjából igyekszek odafigyelni,hogy a 100g-100g legyen meg,és ne nagyon legyen több.De nem tudom jó elvet követek-e.Plusz nekem a 2g/tskg elég sok,sosem bírtam ennyit megenni.Az is csoda,hogy a 100 g fehérje megy.Szerintetek ennyivel jó lesz? Ha nem számolgatom pontosan az nagy hiba? Édességekről teljesen lemondtam semmilyen formában nem eszek cukrot,fehér lisztes dolgokat is ha csak lehet kerülöm.Mellette jövőhéttől heti 4x végzek majd karra-hátra súlyzós,hasra-lábra saját testsúlyos gyakorlatokat plusz mivel most van lehetőségem,majdnem minden nap fogok túrázni valamennyit.Eredményes lesz így szerintetek a fogyásom? Amúgy olyan 10 kg minusz a cél,és 165.5 cm vagyok. 16/l

2014. júl. 17. 23:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Végre valaki, aki nem vakon kezd el mindenféle koplalásos meg csodadiétát. Ez így egész jó kis tervnek tűnik. Próbáld ki, hogy hogy haladsz, ha nem számolod a tápanyagot, csak fejben követed nagyjából. Én sem számolom vagy mérem, ennek ellenére szépen fogyok. Ha már kevesebb lesz a túlsúlyom lehet, hogy kénytelen leszek számolgatni, de egyelőre nincs rá szükség.
2014. júl. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A csodadiétákat már akkor is hülyeségnek tartottam,míg nem kellett a fogyáson gondolkoznom.Plusz nekem nagyon fontos az egészségem,mert nem vagyok tökéletesen egészséges,és az amúgy se stabil állapotot nem szeretném felborítani.Egyenlőre szépen haladok,addig szerintem nem fogom számolgatni,csak nagyjából betartani a fent leírtakat.
2014. júl. 18. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!