Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezek melle csinaljak meg valamit?

Ezek melle csinaljak meg valamit?

Figyelt kérdés
Napi 20x perc pilates, 10x perc hulla hopp karika,2-3 perc ugralokotel,napi 2x 1,5 ora seta(utana izzadok mint a piszok).,10x fel- le futok a 16 lepcsofokos lepcson valamint zumbazom is naponta ezek melle kell meg futni vagy ilyesmi? A valaszokat koszonom 1200 kalorianal tobbet nem eszem. ( idiotak Kimeljenek) :-)

2014. júl. 23. 19:34
 1/5 anonim válasza:
attol függ fogyni akarsz? hülye kérdés gondolom ha birsz még akk futhatsz de én ennyit nem birnák a futás is meg a zumba is elég de ha ilyn sokat csinálsz akkor nagyon gyorsan akarsz fogyni??
2014. júl. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat igen de nem minden aron szoval...akkpr szerintes nem kell a futas merr igazabi l a nap vegere en gyakorlatilag ug y esem bele a agyba
2014. júl. 23. 20:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ezt is túlzásnak érzem, főleg 1200 kcal mellé. A kalórián kívül szó sem esik róla, hogy milyen tápanyagokat milyen arányban eszel. Ez hiba. Szerintem túl türelmetlen vagy, a több nem mindig jobb.
2014. júl. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kedves masodik szerinted keves a kaloria ? akkor mennyi legyen kb? fokent gyumolcsoket , halakat , zoldsegeket,muzliszeletet, es pekarut eszem az utobi ketto nelkul nem nagyon birnam ki :) valamint rengeteg teat iszom keves cukorral (termeszetessen ezeket nem mind egy nap csak atlagba veve):) elore is koszonoma valaszodat
2014. júl. 24. 08:54
 5/5 anonim ***** válasza:

A kalóriaszámlálásban nem vagyok otthon, én nem számolok semmit, csak egészségesen táplálkozok. Nem tudom mennyi az alap kalóriaigényed, de szerintem ha 500-zal alámész az már bőven elég.

Mozgásban nincs hiány, ahogy látom. Tarts néha pihenők, regenerálódni is kell a testnek. Ha fentineket összeadom, napi 4-5 óra mozgás jön össze, az elég sok.

A hal, sovány húsok, zöldség jók. A gyümölcsben érdemes mértéket szabni. A péksütiknek, cukornak nincs helye egy diétában. Ilyen kevés kalóriába alig fér bele a normális tápanyag, nem kéne ilyen üres kalóriákat enned.

2014. júl. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!